Wczytywanie...

MIŚ PADDINGTON MORDKĄ UNICEFU!

2017-09-26

W oczekiwaniu na wielką premierę, rezolutny niedźwiadek nie próżnuje, został mordką Unicefu!

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie, „PADDINGTON 2” wejdzie na ekrany kin już 29 grudnia. Tymczasem, w oczekiwaniu na wielką premierę, rezolutny niedźwiadek nie próżnuje, został mordką Unicefu!

Unicef uznał, że bohater propagujący tak istotne wartości jak tolerancja, uprzejmość czy wytrwałość w dążeniu do celu będzie idealnym obrońcą praw wszystkich dzieci. Od tej pory, Paddington będzie czuwać nad prawami dzieci na całym świecie oraz dbać o utrzymanie ich w zdrowiu i bezpieczeństwie.   W Wielkiej Brytanii planowana jest kampania mająca na celu uświadomienie dzieciom ich praw. Będzie ona bazować na historii małego niedźwiadka, który opuścił swój dom i został wysłany do Londynu z etykietą na szyi „Proszę, zaopiekuj się tym misiem. Dziękuję.” Jego opowieść pomoże dzieciom dowiedzieć się, że prawo do domu, opieki i edukacji dotyczy każdego z nich.

PADDINGTON 2
PREMIERA: 29.12.2017
Zwiastun: https://youtu.be/ujaUf0CFK0o 

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!  

Nie sądźcie misia po pazurach.  

GATUNEK: familijna komedia przygodowa
PRODUKCJA: USA / Wielka Brytania 2017