Wczytywanie...

KATARZYNA WARNKE W ZMYSŁOWEJ ZAPOWIEDZI "ACH ŚPIJ KOCHANIE"

2017-10-10

„Ach śpij kochanie” to oparty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni.

 Ach śpij kochanie to oparty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni. W okolicach Krakowa dochodzi do serii zagadkowych morderstw. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela, Władysława Mazurkiewicza (Andrzej Chyra). 

W rolę jego byłej żony Heleny wciela się Katarzyna Warn

ke. „Kocham styl dawnych gwiazd filmowych, takich jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. One bardzo precyzyjnie budowały swój wizerunek w świadomości widzów. Skupiłam się na biżuterii, charakteryzacji, włosach, kostiumie itd. Wiedziałam, że to pomoże mi zbudować tajemnicę, ale także uwieść widza, trochę tak jak Helena uwodzi Mazurkiewicza” wyznaje aktorka.  

 Byłe małżeństwo pozostaje ze sobą w bliskiej relacji. Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że (być może) jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił. Wie jak wzbudzić pożądanie, zazdrość, czasem nawet współczucie, co tu dużo mówić – do perfekcji opanowała sztukę obchodzenia się z mężczyznami. To kobieta fatalna, niosąca w sobie niejedną tajemnicę.   Katarzyna Warnke w pierwszy raz publikowanej zapowiedzi osobiście zaprasza na film:

Link do youtube’a: https://youtu.be/4xYJeFoMCnI

Bezpośredni link do pobrania pliku: https://we.tl/1GsoOPCkEp

A tak na film zapraszał Piękny Władek: https://youtu.be/S0SmpPeM2so

Ach śpij kochaniew kinach już 20 października

Zachęcamy do publikacji najnowszego plakatu:

Reżyseria: Krzysztof Lang

Obsada:
•       Andrzej Chyra
•       Tomasz Schuchardt
•       Bogusław Linda
•       Andrzej Grabowski
•       Karolina Gruszka
•       Katarzyna Warnke
•       Arkadiusz Jakubik
•       Katarzyna Figura
•       Izabela Kuna
•       Jerzy Trela
•       Ireneusz Czop

Gatunek:  thriller
Produkcja: Polska 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Zwiastun: https://youtu.be/9BoAG0pXPqk