Wczytywanie...

Z SERCA OCEANU NA WIELKI EKRAN!

2018-07-11

Tami Oldham Ashcraft jest zapaloną żeglarką, w życiu przepłynęła już ponad 50 tysięcy mil.

Tami Oldham Ashcraft jest zapaloną żeglarką, w życiu przepłynęła już ponad 50 tysięcy mil.

Gdy wraz z narzeczonym wyruszyła w beztroski rejs po Pacyfiku, ich miłosną wyprawę przerwał jeden z największych huraganów w historii.

W wyniku spotkania z nieokiełznanym żywiołem Richard został ciężko ranny, a Tami musiała pokonać praktycznie w pojedynkę piętrzące się przeszkody.

 

Dziesięć lat po tych traumatycznych wydarzeniach z pomocą pisarki Susei McGearhart, Tami zdecydowała się wydać książkę „Red Sky in Mourning: A True Story of Love, Loss and Survival at Sea”. Stała się bestsellerem i z miejsca zainteresowała wielu filmowców.

 

https://youtu.be/vtgMS_rVPoc

 

Jej historia doczekała się w końcu ekranizacji. Już 6 lipca na ekrany kin wejdzie inspirowany tymi dramatycznymi wydarzeniami film „41 dni nadziei”.

To poruszająca opowieść o walce z bezmiarem oceanu i własną słabością w oczekiwaniu na ratunek. W rolach głównych wystąpili Shailene Woodley („Gwiazd naszych wina”) oraz Sam Clafin („Love, Rosie”).

 

Udostępniliśmy premierowe fragmenty filmu:

https://youtu.be/GTSmA8qpV0o

https://youtu.be/2UzG93qtU3I

https://youtu.be/kMlLCejx5a8

https://youtu.be/m1kjjjJ_hYA

 

Zdjęcie użytkownika Monolith Films.Zdjęcie użytkownika Monolith Films.

 

41 DNI NADZIEI

(ADRIFT)

PREMIERA: 06.07.2018

Zwiastun: https://youtu.be/PM9cnHRF7u0

 

cid:image001.jpg@01D3F34D.AE8F61E0

 

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wy­rusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

 

REŻYSERIA:

Baltasar Kormakur („Everest”, „Kontrabanda”, „Agenci”, „101 Reykjavik”)

 

OBSADA:

Shailene Woodley („Niezgodna”, „Gwiazd naszych wina”, „Spadkobiercy”, „Wielkie kłamstewka” - serial)

Sam Claflin („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, „Królewna Śnieżka i Łowca”, „Zanim się pojawiłeś”, „Love, Rosie”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”)

Jeffrey Thomas („Hobbit: Niezwykła podróż”, „Światło między oceanami”)

 

GATUNEK: przygodowy, melodramat

PRODUKCJA: USA 2018