Wczytywanie...

KOBIETY DO BOJU!

2018-07-30

W latach sześćdziesiątych amerykańscy naukowcy chcieli wytresować koty na agentów CIA. Program kosztował podatników 20 milionów dolarów, a naukowców 5 lat pracy.

W latach sześćdziesiątych amerykańscy naukowcy chcieli wytresować koty na agentów CIA. Program kosztował podatników 20 milionów dolarów, a naukowców 5 lat pracy. Skrupulatnie przygotowana akcja zakończyła się niepowodzeniem, kot podczas misji wpadł pod samochód. Reżyserka filmu „Szpieg, który mnie rzucił” wpadła na skuteczniejszy pomysł, w jej produkcji agentką zostaje porzucona kobieta, a nie od dziś wiadomo, że zadarcie ze zranioną dziewczyną to śmiertelnie niebezpieczna jazda po bandzie.

 

Komedia z udziałem Mili Kunis i Kate McKinnon pojawi się na ekranach kin 17 sierpnia. Dziewczyny z gracją, niezależnością i zwinnością kotek stawiają czoła ryzykownym akcjom. Brak odpowiedniego przeszkolenia nie przeszkadza im w braniu udziału w brawurowych pościgach, strzelaninach, ani nie złamie ich podczas tortur. Jednak najważniejszą więzią w „Szpiegu, który mnie rzucił” jest przyjacielska relacja Audrey (Kunis) i Morgan (McKinnon). Ekranowa przyjaźń musiała wyglądać szczerze i wiarygodnie. Dlatego nie tylko Audrey i Morgan zaprzyjaźniły się, również Kunis i McKinnon bardzo się do siebie zbliżyły. „Świetnie się bawiłyśmy na planie, czułyśmy się jak wieloletnie przyjaciółki. Nie mogłam wyobrazić sobie lepszego filmowego doświadczenia. Mila jest fantastyczna”, wspomina pracę na planie Kate McKinnon. Mila Kunis dodaje „Na szczęście bardzo się lubimy, inaczej trudno byłoby to zagrać. Powtarzałyśmy sobie to codziennie na planie. Mogło być kilkanaście stopni na minusie lub kilkadziesiąt na plusie, mogłyśmy być śmiertelnie zmęczone, zawsze powtarzałyśmy sobie to, że się lubimy. Taka jest prawda, uwielbiam Kate. Wydaje mi się, że widać to w gotowym filmie.”

 

 

SZPIEG, KTÓRY MNIE RZUCIŁ (THE SPY WHO DUMPED ME)

PREMIERA: 17 sierpnia

 

 

Reżyseria: Susanna Fogel

 

Obsada:

•       Mila Kunis („Złe mamuśki”, „Ted”, „Czarny łabędź”, „To tylko seks”)

•       Kate McKinnon („Firmowa gwiazdka”, „Ghostbusters. Pogromcy duchów”,

„Asy bez kasy”)

 

Gatunek: komedia / akcja

Produkcja: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Komedia producentów takich hitów jak „KOD DA VINCI”, „8 MILA”, „PIĘKNY UMYSŁ”, „KŁAMCA, KŁAMCA”.

 

Życie zwykłej dziewczyny zmienia się w śmiertelnie niebezpieczną jazdę po bandzie, gdy okazuje się, że jej były chłopak jest super szpiegiem.

 

Audrey jest uroczą, ale raczej zwyczajną dziewczyną. Nie w głowie jej szalone przygody, ryzykowne postępki, spontaniczne porywy. Jej największą ekstrawagancją jest przyjaźń ze zwariowaną i nieprzewidywalną Morgan. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami, gdy okaże się, że były chłopak Audrey jest tajnym super-agentem, którego tropem podąża oddział zawodowych zabójców. Na skutek fatalnego zbiegu okoliczności Audrey i Morgan będą świadkami strzelaniny, po której zostaną im w mieszkaniu dwa trupy i pen drive z supertajnymi informacjami, których poszukują wszystkie wywiady świata. Żeby ratować skórę i świat dziewczyny będą musiały z dnia na dzień zmienić tożsamość, zwiać do Europy i stanąć do walki z armią facetów, którzy już wkrótce poczują na własnej skórze, że nie ma sensu zgrywać Bonda w walce z zakochaną kobietą.