Wczytywanie...

VLOGERKA ROZWIĄZUJE ZAGADKĘ KRYMINALNĄ!

2018-09-20

„Zwyczajna przysługa” na ekrany kin w Polsce wejdzie 19 października, jednak kina w Warszawie, Rzeszowie, Wrocławiu i Płocku wszystkich nie mogących się doczekać oficjalnej premiery zapraszają na pokazy przedpremierowe.

Followersi, subskrybenci, nowe posty i liczby wyświetleń to codzienność Stephanie (Anna Kendrick). Bohaterka „Zwyczajnej przysługi” jest typową instamatką. Jej życie zawodowe skupia się wokół prowadzenia vloga, na którym pokazuje jak być idealną gospodynią domową. Prywatnie stara się ile sił dorównać innym matkom, mimo, że wie, że szydzą z niej za plecami. Mimo tysięcy subskrybentów Stephanie jest samotna, w zasadzie jedyni przyjaciele jakich ma są wirtualni. Nic więc dziwnego, że bardzo szybko ulega czarowi Emily, która jest jej zupełnym przeciwieństwem. Kiedy zostaje poproszona przez nią o wyświadczenie z pozoru drobnej przysługi, nie spodziewa się jak wiele zmian spowoduje ona w jej życiu… Początkowo vlogi zapewniają widzowi multum informacji o Stephanie, kiedy włącza kamerę staje się zupełnie inną osobą, rozkręca się, mówi co myśli, jak się czuje, co ją trapi bądź raduje. Widzimy także, w jaki sposób na potrzeby lajków tworzy atrakcyjniejszą wersję samej siebie. Jednak, w którymś momencie vlog staje się ważnym narzędziem pomocnym w rozwiązaniu tajemnicy Emily.

 

 

 

„Zwyczajna przysługa” na ekrany kin w Polsce wejdzie 19 października, jednak kina w Warszawie, Rzeszowie, Wrocławiu i Płocku wszystkich nie mogących się doczekać oficjalnej premiery zapraszają na pokazy przedpremierowe. Szczegóły poniżej:

 

 

WARSZAWA

ATLANTIC                 

21 - 24.09

PŁOCK

NOVE KINO PRZEDWIOŚNIE

16.10

WROCŁAW

OH KINO Arkady Wrocławskie

22 - 23.09

WROCŁAW

DCF

6 - 7.10 oraz 17 - 18.10

RZESZÓW

ZORZA

28.09

 

 

ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA (A Simple Favor)

PREMIERA: 19 PAŹDZIERNIKA 2018

 

 

_ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA_plakat_1920

 

Reżyseria: Paul Feig („Agentka”, „Druhny”, „Gorący towar”)

 

Obsada:

•       Blake Lively („Wiek Adaline”, „Miasto złodziei”, „Śmietanka towarzyska”, „183 metry strachu”)

•       Anna Kendrick („Księgowy”, „W chmurach” – nominacja do OSCARA, „Pitch Perfect”,

„Saga Zmierzch”)

 

 

Gatunek: komedia kryminalna

Produkcja: USA 2018

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

 

Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.

 

Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”, „GORĄCY TOWAR”.

 

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…