Wczytywanie...

BLOGERKA SZUKA ZAGINIONEJ PRZYJACIÓŁKI

2018-10-22

Jeżeli wydaje wam się, że jesteście w stanie w kilku słowach opisać dwie atrakcyjne matki, które są głównymi bohaterkami „Zwyczajnej przysługi”, srodze się mylicie.

Jeżeli wydaje wam się, że jesteście w stanie w kilku słowach opisać dwie atrakcyjne matki, które są głównymi bohaterkami „Zwyczajnej przysługi”, srodze się mylicie.  W ich przypadku pozory mylą znacznie bardziej niż u innych ludzi. Im dłużej będziecie je oglądać w akcji, tym mocniejsze zaczniecie odnosić wrażenie, że w ich życiu nic nie jest takie, jakim się wydaje.

 

Emily (Blake Lively) prosi swoją przyjaciółkę Stephanie (Anna Kendrick) o „zwyczajną przysługę”.

Ma tylko odebrać ze szkoły jej syna, Nicky’ego, i przechować go kilka godzin u siebie w domu. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy okazuje się, że Emily znika bez śladu. Stephanie postanawia rozwikłać tę zagadkę przy pomocy subskrybentów swego kanału w mediach społecznościowych. Nie zdaje sobie sprawy, że będzie musiała przekroczyć po drodze wiele granic, a zgłębienie świata Emily oznacza, że nic już nigdy nie będzie takie samo.

 

Udostępniliśmy wywiady z obiema aktorkami:

https://youtu.be/n9QYDqEFemI

https://youtu.be/Dw91ljP9Dw4

https://youtu.be/NNU2RiC6s5s

 

Przypominamy o dostępności:

 

Fragmentów filmu:
https://youtu.be/5cXBc91Sh1s

https://youtu.be/WPD_mp_322k

 

Klipu:

https://youtu.be/nDjToh4867A

 

ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA

(A Simple Favor)

JUŻ W KINACH!
Zwiastun: https://youtu.be/4qtcoPK02AU

 

 

Reżyseria: Paul Feig („Agentka”, „Druhny”, „Gorący towar”)

 

Obsada:

•       Blake Lively („Wiek Adaline”, „Miasto złodziei”, „Śmietanka towarzyska”, „183 metry strachu”)

•       Anna Kendrick („Księgowy”, „W chmurach” – nominacja do OSCARA, „Pitch Perfect”, „Saga Zmierzch”)

 

Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.

 

Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”, „GORĄCY TOWAR”.

 

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…