Wczytywanie...

BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON - PREMIERA ZWIASTUNA!

2019-04-01

To nie Prima aprilis! Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodle¬glejszych galaktykach.

Niesforny baranek i jego rozbekana ferajna powracają w uroczej komedii science-fiction, która rozbawi widzów nawet w najodle­glejszych galaktykach.   Kosmiczny ubaw dla miłośników takich klasyków fantastyki jak „Bliskie spotkania owczego stopnia” i „Owce. Decydujące stado”.   Kolejna animacja studia Aardman, odpowiedzialnego za hity „UCIEKAJĄCE KURCZAKI”, „WALLACE I GROMIT: KLĄTWA KRÓLIKA”, „BARANEK SHAUN. FILM” I „JASKINIOWIEC”.

BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON” wejdzie na ekrany kin 25 października 2019!   W sieci pojawił się właśnie polski zwiastun:

https://youtu.be/V1QCIa-Ootk

Przed barankiem Shaunem i jego stadkiem otwierają się gwiezdne wrota wiodące wprost do międzyplanetarnej przygody, gdy na ich far­mie ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Shaun będzie musiał pomóc jej odna­leźć odległy dom i umknąć stąpającej jej po piętach tajnej organizacji. Czy uda mu się zapobiec Farmageddonowi i w towarzystwie kosma­tych kosmonautów powrócić na ukochaną farmę?

BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON
(SHAUN THE SHEEP THE MOVIE. FARMAGEDDON)

PREMIERA: 25 PAŹDZIERNIKA 2019  
REŻYSERIA: Richard Phelan i Will Becher  
GATUNEK: komedia animowana
PRODUKCJA: Wlk. Brytania 2019