Wczytywanie...

KOLEJNY REKORD "AFTER"!

2019-04-19

To pewne! Polacy pokochali „After”. Ekranizację bestsellerowego romansu dla młodzieży w premierowy weekend w Polsce obejrzało ponad 124 tysiące widzów, dało mu to pewne miejsce na pierwszym miejscu Box Office.

To pewne! Polacy pokochali „After”. Ekranizację bestsellerowego romansu dla młodzieży w premierowy weekend w Polsce obejrzało ponad 124 tysiące widzów, dało mu to pewne miejsce na pierwszym miejscu Box Office. Co więcej wynik ten jest dwa razy lepszy niż ostatnich blockbusterów „Shazam!” i „Dumbo”. Pozostawił je w tyle w miniony weekend: „Shazam!” - 2 miejsce, niespełna 56 tys. widzów; „Dumbo” - 3 miejsce, prawie 48 tys. widzów. To wynik wyższy niż początki kultowych młodzieżowych serii takich jak „Saga Zmierzch”, „Igrzyska Śmierci” czy „Step Up”.

AFTER
JUŻ W KINACH!
Zwiastun: https://youtu.be/MbTxjHZPC5o

Ekranizacja bestsellerowej powieści Anny Todd okrzykniętej najnowszym fenomenem wydawniczym na miarę „SAGI ZMIERZCH” I „PIĘĆDZIESIĘCIU TWARZY GREYA”!   
Powieść zachwyciła miliony czytelników w ponad 40 krajach!   
Ponad 1,5 miliarda odsłon książki online!  
Porywająca opowieść o namiętności, która wywraca świat do góry nogami.  

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo…szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.  

Reżyseria: Jenny Gage   

Obsada:
•       Josephine Langford 
•       Hero Fiennes Tiffin („Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”)
•       Selma Blair („Legalna blondynka”, „Szkoła uwodzenia”, „Ostrożnie z dziewczynami”, „Hellboy”)
•       Peter Gallagher ( „Seks, kłamstwa i kasety wideo”, „American Beauty”, „Złe mamuśki 2”)  
Gatunek: romans
Produkcja: USA 2019
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films