Wczytywanie...

AGNIESZKA GROCHOWSKA MOJA GWIAZDA: TEEN SPIRIT

2019-05-14

Amerykański sen Agnieszki Grochowskiej trwa w najlepsze.

Amerykański sen Agnieszki Grochowskiej trwa w najlepsze. Aktorka zagrała już w kryminalnym „Systemie” u boku Toma Hardy’ego. Teraz wcieli się w postać matki Elle Fanning w porywającej opowieści o polskiej nastolatce, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia.

MOJA GWIAZDA: TEEN SPIRIT” wejdzie na ekrany kin 5 lipca 2019!  

Opublikowaliśmy właśnie zwiastuny: https://youtu.be/eWHrTSPricI 
https://youtu.be/m2UyvbCoN5M

 MOJA GWIAZDA: TEEN SPIRIT
(Teen Spirit)
PREMIERA: 5 LIPCA 2019  

Reżyseria: Max Minghella  

Obsada:

•       Elle Fanning („Czarownica”, „Neon Demon”, “Super 8”, “Droga do przebaczenia”)
•       Agnieszka Grochowska („Obce niebo”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Pręgi”, „System”, „Tylko mnie kochaj”, „W ciemności”)
•       Rebecca Hall („Miasto złodziei”, „Vicky Cristina Barcelona”, „Iron Man 3”,„Prestiż”)  

Gatunek: obyczajowy, muzyczny
Produkcja: Anglia / USA 2019
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films  

Agnieszka Grochowska i Elle Fanning w rolach matki i córki w porywającej opowieści o polskiej nastolatce, która w Wielkiej Brytanii próbuje zrealizować swoje marzenia.  

Narodziny polskiej gwiazdy na brytyjskiej scenie.  

Debiut reżyserski Maxa Minghelli, gwiazdora takich filmów jak „THE SOCIAL NETWORK”, „OPOWIEŚCI PODRĘCZNEJ” i „STAŻYŚCI”.  

W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Waleńska, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.  

Na fantastycznej ścieżce dźwiękowej utwory takich gwiazd jak Ariana Grande, Annie Lennox, Ellie Goulding, Robyn, Orbital, Katy Perry i inni.