Wczytywanie...

"1917" ZNÓW NAJLEPSZY!

2020-01-20

10-krotnie nominowany do Oscara, zdobywca 2 Złotych Globów, tym razem został wyróżniony przez Gildię Producentów Amerykańskich. W miniony weekend otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy film kinowy.

1917” znów okazał się najlepszy.

10-krotnie nominowany do Oscara
, zdobywca 2 Złotych Globów, tym razem został wyróżniony przez Gildię Producentów Amerykańskich. W miniony weekend otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy film kinowy.  

Najnowszy film Sama Mendesa, reżysera takich dzieł, jak „American Beauty”, „Skyfall” czy „Spectre” wejdzie na ekrany kin już w najbliższy piątek. Ci, którzy nie mogą doczekać się premiery, będę mieli okazję zobaczyć go przedpremierowo już jutro w kinach IMAX (Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice – g.19).  
Udostępniliśmy premierowe fragmenty filmu:  
https://youtu.be/ZnYhfMKi8Vg
https://youtu.be/GnZtmNC8oEM
https://youtu.be/vFNkwnbILCI

1917 (1917)
PREMIERA: 24 STYCZNIA 2020

Zwiastun: https://youtu.be/VdC9BfzaNwo    

Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.  
Sam Mendes, zdobywca Oscara® za „American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę. 

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.  

10 NOMINACJI DO OSCARA®  

REŻYSERIA: Sam Mendes („American Beauty”, „Spectre”, „Skyfall”, „Droga do szczęścia”)  
OBSADA: Colin Firth („Jak zostać królem” – OSCAR, „Mamma mia!”, „Samotny mężczyzna”, „Dziennik Bridget Jones”)
Benedict Cumberbatch („Gra tajemnic”, „Doktor Strange”, „Szpieg”, „Pokuta”, „Patrick Melrose” - serial)
Richard Madden („Gra o tron” – serial, „Bodyguard” – serial, “Rocketman”, „Kopciuszek”)
Mark Strong („Kingsman: Tajne służby”, „Shazam!”, „Szpieg”, „Gra tajemnic”)