5 lipca 2022

„CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK” – PREMIERA ZWIASTUNA!

„CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK” w polskich kinach od 14 października 2022 r.

Film Marca Fostera, twórcy „Marzyciela, „Chłopca z latawcem” i „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Ekranizacja światowego bestsellera „CUDOWNY CHŁOPAK” porwała wielomilionową widownię w każdym wieku. Jej kontynuacja „CUDOWNY CHŁOPAK. BIAŁY PTAK” to kolejna niezwykła opowieść o potrzebie akceptacji, odwadze, miłości i walce o przetrwanie.

W obsadzie m.in: nagrodzona OSCAREM za „Królową” HELEN MIRREN oraz znakomita GILLIAN ANDERSON.

Obejrzyj zwiastun:

Kontynuacja „Cudownego chłopaka” dostarcza nie tylko znakomitej rozrywki, ale także wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń.

Film jest ekranizacją książki „White Bird” R.J. Palacio. Amerykańska pisarka jest też autorką „Cudownego chłopaka”, którego sprzedaż na całym świecie przekroczyła 5 milionów egzemplarzy.

Synopsis:

Minęło kilka lat od wydarzeń znanych z „Cudownego chłopaka”. Julien usunięty ze szkoły za niekoleżeńskie traktowanie małego Auggiego, próbuje odnaleźć się w liceum. Rozgoryczony, wściekły na cały świat, nie potrafi nawiązać kontaktu z rówieśnikami. Na życzliwość reaguje niechęcią. Nie umiejąc sobie poradzić z poczuciem winy izoluje się od szkolnej społeczności. Jego nieco ekscentryczna babcia wie jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę. Postanawia podzielić się z Julienem poruszającą historią swojej młodości. Jej niezwykłe losy są dowodem na to, że ten kto ma w sercu odwagę, życzliwość i otwartość na drugiego człowieka potrafi dokonać rzeczy, o które sam by siebie nie podejrzewał. Czy ta niezwykła historia miłości i walki o przetrwanie odmieni Juliena?