Wczytywanie...

MOJA GWIAZDA. TEEN SPIRIT - ZOSTAĆ GWIAZDĄ NA TIK TOKU!

2019-06-28

#mojagwiazda - oficjalny hasztag w aplikacji TikTok z okazji premiery filmu "Moja gwiazda. Teen Spirit"

Niech świat zobaczy twój talent na TikToku. Wygraj bilety na film "Moja gwiazda. Teen Spirit" z Elle Fanning i Agnieszką Grochowską w rolach głównych.
Wspólnie z aplikacją TikTok zapraszamy do konkursu #mojagwiazda.

Tak jak Polka w filmie "Moja gwiazda. Teen Spirit" została gwiazdą brytyjskiego Talent Show, tak Ty również możesz nią zostać dzięki aplikacji TikTok!
Zaprezentuj swój niesamowity talent: zatańcz, zaśpiewaj, stwórz coś oryginalnego albo zaprezentuj niesamowity talent komediowy!
Pokaż co potrafisz i oznacz to #mojagwiazda.  

Już dziś startuje jedyny w swoim rodzaju Talent Show! Ściągnij aplikację TikTok by dołączyć do konkursu.
Do wygrania bilety do kina film „Moja Gwiazda. Teen Spirit”!  

Konkurs potrwa do 4 lipca. Link do pobrania aplikacji:
https://TikTok_Real_Short_Videos

TikTok to najpopularniejsza na świecie mobilna platforma do nagrywania i oglądania krótkich filmów w intrernecie. Naszym celem jest uchwycenie i przekazanie niezwykłej kreatywności, wiedzy i talentu twórców z całego świata. Na TikTok – każdy jest twórcą — wystarczy mieć telefon — a my, chcemy stworzyć przyjazną społeczność użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoimi talentami, zainteresowaniami, podróżami. TikTok ma oddziały w Pekinie, Berlinie, Dżakarcie, Londynie, Los Angeles, Moskwie, Bombaju, São Paulo, Seulu, Szanghaju, Singapurze i Tokio. W 2018 roku TikTok uplasował się na szczycie rankingu najchętniej pobieranych aplikacji mobilnych na całym świecie. TikTok jest dostępny globalnie, na urządzenia iOS i Android." 

 

Link do regulaminu akcji: regulamin-mojagwiazda.pdf