Wczytywanie...

"NA NOŻE" REWELACJĄ FESTIWALU FILMOWEGO W TORONTO

2019-09-20

Daniel Craig, Chris Evans, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Ana De Armas i Toni Collette w rolach głównych! To mieszanka wybuchowa!

Daniel Craig, Chris Evans, Michael Shannon, Don Johnson, Jamie Lee Curtis, Ana De Armas i Toni Collette w rolach głównych!
To mieszanka wybuchowa!

Jeśli dodać do tego reżysera Riana Johnsona sukces gwarantowany! Detektywistyczna intryga „Na noże” została premierowo zaprezentowana podczas Festiwalu Filmowego w Toronto. Krytycy są jednogłośni! 

To absolutny HIT! Produkcja otrzymała 100% pozytywnych recenzji na portalu rottentomatoes.com!  

„Na noże” w kinach od 29 listopada!

Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/KnivesOut  

Reżyseria: Rian Johnson („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Looper: Pętla czasu”)  
Obsada:
•       Daniel Craig („Spectre”, „Skyfall”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Opór”, „Monachium”)  
•       Chris Evans („Kapitan Ameryka” - cykl, „Avengers” - cykl, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Królowie ulicy”, „Niania w Nowym Jorku”)
•       Ana de Armas („Blade Runner 2049”, „Rekiny wojny”, „Kamienne pięści”, „Anabel”)
•       Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Prawdziwe kłamstwa”, „Rybka zwana Wandą”, „Chihuahua z Beverly Hills”
•       Toni Collette (“Dziedzictwo. Hereditary”, “Szósty zmysł”, “Był sobie chłopiec”, “Mała miss”)  •       Don Johnson (“Pozycja obowiązkowa”, „Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, „Policjanci z Miami” – serial)
•       Michael Shannon („Kształt wody”, „Zwierzęta nocy”, „Droga do szczęścia”, „Take Shelter”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”)
•       Christopher Plummer („Wszystkie pieniądze świata”, „Debiutanci” - OSCAR, „Informator”, „Piękny umysł”, “Dziewczyna z tatuażem”)    
Gatunek: thriller / komedia
Produkcja: USA 2019
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films  

Gwiazdorska obsada z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele, w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”.
Nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie.

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.