Wczytywanie...

ŚLICZNOTKI ZACHWYCIŁY DZIENNIKARZY!

2019-09-20

Lopez daje najbardziej elektryzujący popis na ekranie od czasu „Co z oczu, to z serca”. (Los Angeles Times)

Lopez daje najbardziej elektryzujący popis na ekranie od czasu „Co z oczu, to z serca”. (Los Angeles Times)  

Łamanie zasad nigdy nie było tak zabawne… oraz tak potrzebne. (Us Weekly)  

Jest zabawnie, wzmacniająco, seksownie, emocjonalnie i trochę przerażająco, a większość z tych superlatywów odnosi się do występu Jennifer Lopez, który naprawdę zasługuje na wyróżnienie. (IndieWire)  

Po projekcji filmu „Ślicznotki” podczas Festiwalu Filmowego w Toronto w mediach pojawiły się pierwsze recenzje. Krytycy są zgodni, Jennifer Lopez daje prawdziwy popis swoich umiejętności tworząc znakomitą, zasługującą na nagrody kreację. Film określają jako pochwałę dla siostrzeństwa, feminizmu i siły jaką daje kobieca przyjaźń!   Widzowie w Polsce będą na pierwsze pokazy filmu będą musieli jeszcze chwilę zaczekać, „Ślicznotki" zawojują kina 11 października!  

Zwiastun:  https://youtu.be/-Z-Xt9_B06c 

ŚLICZNOTKI 
(HUSTLERS) 
PREMIERA: 11 PAŹDZIERNIKA 2019

Jennifer Lopez jako striptizerka, która staje na czele naj­bardziej powabnego gangu w historii przestępczości.   

Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”, która musiała trafić na kinowy ekran.   

Na wielkim ekranie debiutują największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy światowego hip hopu i popu: CARDI B i LIZZO.    Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finan­sistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu. Szastają kasą niczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność…   

REŻYSERIA:  Lorene Scafaria („Wszędobylska mamuśka”, „Przyjaciel do końca świata”)   
OBSADA: 
Jennifer Lopez („Teraz albo nigdy”, „Pokojówka na Manhattanie”, „Sposób na teściową”, „Jak urodzić i nie zwariować”, „Gigli”) 
Julia Stiles („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Jason Bourne”, „Omen”) 
Lili Reinhart („Królowie lata”, „Riverdale” – serial) 
Cardi B  Lizzo   

GATUNEK: komedia sensacyjna 
PRODUKCJA: USA 2019