29 lutego 2016

#PLEDGEALLEGIANT DAY

Nurtuje Cię, jak do roli Tris w „Serii Niezgodnej: Wiernej” przygotowywała się Shailene Woodley? Chcesz wiedzieć, co dalej czeka postacie Octavii Spencer i Zoe Kravitz?

Nurtuje Cię, jak do roli Tris w „Serii Niezgodnej: Wiernej” przygotowywała się Shailene Woodley? Chcesz wiedzieć, co dalej czeka postacie Octavii Spencer i Zoe Kravitz? Albo kim będzie tajemniczy David grany przez Jeffa Danielsa? Dzięki nowoczesnej technologii i tagowi #PledgeAllegiantDay możesz wszystkie pytania zadać im osobiście!

Fani serii 1 marca z pewnością nie będą rozstawać się ze swoimi smartfonami! 

Podczas #PledgeAllegiantDay gwiazdy będą odpowiadać na pytania fanów w mediach społecznościowych. Aby zadać pytanie swojemu ulubionemu aktorowi wystarczy 1 marca użyć tagu #AskPledgeAllegiant.

Shailene Woodley na swoich fanów czekać będzie na Facebooku (9:00am PST/12:00pm EST), Zoe Kravitz będzie odpowiadać na pytania zadawane przez Snapchata i Twittera (12:00pm PST/3:00pm EST). Za pośrednictwem Twittera będzie można nawiązać kontakt także z Octavią Spencer (1:00pm PST/4:00pm EST) i Jeffem Danielsem (2:00pm PST/5:00pm EST).  

Już teraz można wysyłać swoje pytania do Veronici Roth, autorki książki, na podstawie której powstał ten filmowy przebój:
http://the-divergentseries.tumblr.com/
Tego dnia odbędzie się również premiera kolejnego fragmentu filmu. #PledgeAllegiantDay przez cały dzień relacjonowany będzie też za pośrednictwem Instagrama, warto tam zaglądać. Co godzinę będzie udostępniane kolejne zdjęcie, relacjonujące rozmowy z fanami.