11 sierpnia 2021

„Wyrolowani” – szalona przygoda od piątku w kinach!

Już od 13 sierpnia na ekranach polskich kin zagości zakręcona, animowana komedia twórców kultowego serialu „Simpsonowie”. Film „Wyrolowani” oszałamia humorem i fabularną pomysłowością – rozbawi zarówno dzieci, jak i dorosłych!  Wakacyjna, komediowa atrakcja dla całej rodziny, którą trzeba zobaczyć na dużym ekranie!

W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli m.in. Kacper Kuszewski, Monika Dryl czy Jan Jankowski, a swój specjalny udział ma także Michała Będźmirowski – „Modny Tata”!

Gdy czujesz, że los Cię wkręca, stań otworem przed przygodą!

Ola i Olo od zawsze mają w życiu pod górkę i pod …dziurkę. Co z tego, że na-leżą do uroczego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin, skoro jest to gatunek na wylot zagrożony. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, którzy nawet przez własnych ziomali uważani są za nieogarniętych i fajtłapowatych. Ale fortuna kołem się toczy! Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich ojczysty rok 1835, ale powrót do przeszłości to na razie mission impossible. W towarzystwie nieletniego dino­zaura, szczeniaka Czarusia i kilku innych oryginałów, Ola i Olo muszą rzucić się w wir przygody, by odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić.

REŻYSERIA:

David Silverman (“Simpsonowie. Wersja kinowa”, “Potwory i spółka”)

Raymond S. Persi (“Simpsonowie” – serial)

GATUNEK: komedia animowana

PRODUKCJA: USA 2021

Wyrolowani

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun