31 sierpnia 2021

Najgorętszy film tej jesieni w kinach!

Już 1 września na ekrany kin w całej Polsce wejdzie film, który rozpala wyobraźnię milionów widzów na całym świecie! „After. Ocal mnie” – ekranizacja trzeciej części bestsellerowego cyklu Anny Todd każdego przyprawi o mocniejsze bicie serca!

Już w poprzednich częściach twórcy filmu pokazali, że wiedzą, jak pokazywać wielkie namiętności bez pruderii, ale z klasą. Teraz idą o krok dalej, udowadniając, że realizacja pikantnych scen i budowanie emocjonalnego napięcia to ich specjalność. Wszystkich fanów cyklu AFTER czekają też nowości, bo do obsady dołączyli: laureatka OSCARA Mira Sorvino i gwiazdor „CZYSTEJ KRWI” Stephen Moyer. 

Czasem nawet małe kłamstwo może zabić wielką miłość. 

Czy można zbudować wspólną przyszłość, jeśli nie dzieli się marzeń? 

Tessa staje przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwita na nowo, dziewczyna otrzymuje propozycję, która może otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery. Warunkiem jest przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin jest temu przeciwny, ale Tessa wie, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzą się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które stawiają pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szaleje z zazdrości, Tessa znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to na pewno tylko przyjaźń?

­

„After. Ocal mnie”

Premiera: 1 września

Reżyseria: Castille Landon

Scenariusz: Sharon Soboil

Na podstawie Anna Todd „After. Ocal mnie” (powieść)

Produkcja: USA

Występują:

Hero Fiennes Tiffin

Josephine Langford

Arielle Kebbel

Carter Jenkins

Mira Sorvino

Stephen Moyer

After. Ocal mnie

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun