23 lutego 2022

POTWORNA RODZINKA 2 – w kinach od 25 lutego!

Już od najbliższego piątku zapraszamy do kin na kontynuację przygód Potwornej Rodzinki, która powraca, by wyrwać Babę Jagę z rąk młodocianej Łowczyni Potworów! Będzie potwornie przygodowo i koszmarnie śmiesznie w kontynuacji animowanej komedii, którą pokochali mali i duzi.

Oprócz fantastycznej animacji film ma również znakomity dubbing! W „Potwornej Rodzince 2” będzie można usłyszeć głos m.in. Joanny Kołaczkowskiej, Mirosława Zbrojewicza, Roberta Jarocińskiego czy Jędrzeja Taranka.

Po ostatnich przygodach rodzina Sielskich wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mały Max jako najniższy w klasie znów musi znosić żarty kolegów, a nastoletnia Fay nie może się pogodzić z faktem, że jej koleżanki są bardziej utalentowane. Tata znów tonie w morzu zawodowej nudy, a mama próbuje wykrzesać iskierkę ciepła, by rozpalić ogień domowego ogniska. Mimo to Sielskich nie może zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów. Poszukując kryjówki Idealnych, nasi Potworni spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Congo! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny! Co wyniknie ze starcia Potwornych z Idealnymi? Być może okaże się, że nie każdy jest tym na kogo wygląda. By się przekonać – zapraszamy do kin!

W WERSJI POLSKIEJ UDZIAŁ WZIĘLI:

MAKS                                               FILIP ROGOWSKI

MILA                                                NATALIA JANKIEWICZ

FAY                                                   ANNA TERPIŁOWSKA

EMMA                                             KATARZYNA KWIATKOWSKA

FRANK                                             WOJCIECH PASZKOWSKI

MADDOX                                        MATEUSZ WEBER

MARLENE                                        MARTYNA KOWALIK

BABA JAGA                                     JOANNA KOŁACZKOWSKA

RENFIELD                                        MIROSŁAW ZBROJEWICZ

DRACULA                                        ROBERT JAROCIŃSKI

WIELEBNY                                       MIROSŁAW WIEPRZEWSKI

JULIA ŁUKOWIAK

MAGDALENA HERMAN-URBAŃSKA

TOMASZ TRACZYNSKI

JĘDRZEJ TARANEK i inni.

Potworna rodzinka 2

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun