5 października 2022

Jennifer Lopez PRAWIE na ślubnym kobiercu. Już dziś premiera zwiastuna filmu „Wystrzałowe wesele”

Jennifer Lopez wybierze Josha Duhamela czy Lenny’ego Kravitza? Obejrzyj zwiastun „Wystrzałowego wesela” w gwiazdorskiej obsadzie. To nietypowa komedia romantyczna, sporo w niej humoru prosto z „Białego Lotosu” czy „Kac Vegas”. Niewątpliwie jest to zasługą tegorocznej laureatki Emmy, Jennifer Coolidge grającej przyszłą  teściową J.Lo.

Właśnie pojawił się zwiastun „Wystrzałowego wesela” (ang. Shotgun Wedding) z udziałem znakomitych hollywoodzkich gwiazd: Jennifer Lopez („Pokojówka na Manhattanie”, „Ślicznotki”, „Powiedz tak”), Josha Duhamela („Transformersi”, „Bezpieczna przystań”), Jennifer Coolidge (słynna matka Stiflera z „Kac Vegas”), Lenny’ego Kravitza („Zoolander”, „Igrzyska śmierci”), Cheech Marin („Desperado”) oraz D’Arcy Carden („Gorący temat”, „Dobre miejsce”).

Polscy widzowie zobaczą ten film w kinach od 5 stycznia 2023!

O czym jest ta zwariowana komedia napędzana adrenaliną, którą wyreżyserował Jason Moore („Pitch Perfect”, „Siostry”, „Jezioro marzeń”)? Jak amerykańska top gwiazda wspomina wspólne chwile na planie z Joshem Duhamelem?

Głównymi bohaterami filmu „Wystrzałowe wesele” jest para narzeczonych: Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol (Jennifer Coolidge), matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy, w którego wcielił się Lenny Kravitz. Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga „nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze nowego wymiaru.

Z deszczu pod rynnę w „Wystrzałowym weselu”

Chociaż do premiery „Wystrzałowego wesela” pozostało jeszcze kilka miesięcy, jakiś czas temu Jennifer Lopez wzbudziła zainteresowanie internautów, publikując na swoim profilu w mediach społecznościowych intrygujący wpis. „Jestem pewna, że już nie możecie doczekać się tego filmu” – napisała. Ostatnio rozwinęła swoją myśl. – Jestem bardzo podekscytowana tym, że mogłam zagrać w „Wystrzałowym weselu”. Ciekawe w fabule tej produkcji jest to, że nic nie idzie po myśli głównych bohaterów. Kolejne niepowodzenia coraz bardziej wyprowadzają ich z równowagi. A końca problemów nie widać – przyznała Lopez w jednym z wywiadów.

Czy historia zakończy się happy endem? Tego na razie nie możemy ujawnić…

Jennifer Lopez o roli i o swoim filmowym partnerze

Jak aktorce współpracowało się z reżyserem filmu i aktorami na planie „Wystrzałowego wesela”?
– Jason Moore to reżyser perfekcjonista – wie czego chce. Z kolei Josh Duhamel, który grał mojego filmowego partnera, to profesjonalista w każdym calu. Jest nie tylko przystojny, ale również utalentowany. Był idealny do roli Toma. Potrafił być też zabawny, za co mogę tylko podziękować Bogu – dodała w jednym z wywiadów Jennifer Lopez.

„Wystrzałowe wesele” reż. Jason Moore.

Scenariusz: Elizabeth Meriwether i Mark Hammer.

Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Wystrzałowe wesele

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun