13 października 2022

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski spędzili razem „Święta inaczej”

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znowu razem! Tym razem młode gwiazdy spotkały się na planie zwariowanej komedii zatytułowanej „Święta inaczej”. Film w kinach od 25 listopada tego roku.

Dlaczego komedia o świętach, którą wyreżyserował Patrick Yoka, jest inna niż wszystkie.

– Zależało mi na tym, by nie opowiadać historii świątecznej tak, jak byliśmy do tej pory przyzwyczajeni. By była ona nową i ciekawą propozycją dla widzów. Czymś świeżym i zaskakującym – ujawnia reżyser i dodaje: – W „Świętach inaczej” nasi bohaterowie są prawdziwi i bliżej prozy życia. A świat, w którym żyją, nie jest taki różowy, wydumany i pełen lukru.

W filmie zobaczymy m.in. Darię Widawską, Karola Dziubę, Agnieszkę Mandat, a także plejadę młodych aktorów: Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Wiktorię Kruszczyńską, Oskara Wojciechowskiego i Antoniego Sałaja.

Dziś prezentujemy zwiastun wyjątkowej komedii pt. „Święta inaczej”. To spora niespodzianka dla tych, którzy oczekują przesłodzonej komedii, w której wszyscy bohaterowie siadają przy stole uginającym się od dwunastu tradycyjnych potraw i patrzą na pięknie ubraną choinkę, następnie wspólnie śpiewają kolędy, dzielą się opłatkiem aż wreszcie wręczają sobie prezenty –  często nietrafione lub podarowane z nie do końca szczerym uśmiechem.

Z całą pewnością „Święta inaczej” zburzą wyobrażenie o Bożym Narodzeniu, jaki znamy z reklamy marki biżuteryjnej. Cytując jedną z bohaterek filmu – W święta nikt nie ogląda romansów, ludzie są żądni krwi…

Dlaczego Ewie w „Święta inaczej” puszczą nerwy?

Ewa (w tej roli Daria Widawska), jak co roku do świąt Bożego Narodzenia przygotowuje się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ale tym razem nic nie pójdzie po jej myśli. Świat Ewy legnie w gruzach, gdy kobieta przypadkowo dowie się, że mąż ją zdradza, córka oszukuje, a syn trzyma stronę ojca. Nic tylko wsiąść do pociągu w nieznane i po raz pierwszy w życiu zrobić coś spontanicznie.

Twórcy filmu „Święta inaczej” 

Scenariusz: Wiktor Piątkowski, Joanna Kozłowska i Anna Siergiej.
Reżyseria: Patrick Yoka.

„Święta inaczej” w kinach już 25 listopada 2022 roku. Dystrybutorem filmu jest Monolith Films

Święta Inaczej

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun