20 października 2022

Uroczysta premiera filmu „Bejbis”. Mnóstwo gwiazd! Zobacz zdjęcia!

Uroczysta premiera „Bejbis”. Zobacz, jakie gwiazdy brylowały na czerwonym dywanie. Jak film podobał się zaproszonym gościom?  – „Bejbis” polecam wszystkim – mówi Zofia Zborowska, a Wojciech Gąssowski dodaje: – „Bejbis” to udany film, świetnie zagrany, z genialnym scenariuszem.

Fot. J. Antoniak

W środę, 19 października, w Cinema City Sadyba w Warszawie miała miejsce uroczysta premiera „Bejbis” w reż. Andrzeja Saramonowicza. To doskonała wiadomość dla wielbicieli kultowych „Testosteronu” i „Lejdis”.

Na premierze obecni byli aktorzy i twórcy filmu, m.in.: Marta Żmuda Trzebiatowska, Grzegorz Małecki, Ewa Telega, Paulina Gałązka, Krzysztof Gosztyła, Anna Iberszer, Emma Herdzik, Damian Ukeje, Andrzej Wrona, Kamil Kula, Andrzej Saramonowicz, Kuba Badach.

Wśród zaproszonych gości na premierę „Bejbis” nie zabrakło, m. in. Agnieszki Holland, Marii Winiarskiej i Zbigniewa Zborowskiego, Zofii Zborowskiej, Aleksandry Szwed, Natalii Lesz, Grażyny Wolszczak, Aleksandry Kwaśniewskiej, Wojciecha Gąssowskiego, Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka.

Jakimi uwagami „na gorąco” podzielili się zaproszeni goście?

– Cieszę się, że miałam okazję obejrzeć „Bejbis” i to nie tylko dlatego, że w tym filmie zagrał mój partner. Jestem wielką fanką Dominiki Kluźniak i chodzę na wszystkie filmy z jej udziałem. W tym filmie też była genialna – mówi Zofia Zborowska i dodaje: – A film „Bejbis” polecam wszystkim i zapraszam do kin.

Wojciech Gąssowski, reprezentujący starszy pokolenie widzów mówi:

– Bardzo mi się film podobał i bardzo cieszę się, że Andrzej Saramonowicz w końcu zdecydował się zrobić film po tak długiej przerwie. Trochę przeszkadzały mi wulgaryzmy, ale pewnie to dlatego, że jestem ze starszego pokolenia. Ogólnie „Bejbis” to udany film, świetnie zagrany, z genialnym scenariuszem.

O FILMIE:

„Bejbis” to pełna humoru i gorzkiej refleksji historia Ady (w tej roli Marta Żmuda Trzebiatowska) i Mikołaja (Grzegorz Małecki), małżeństwa z kilkunastoletnim stażem, rodziców 15-letniej Meli (Basia Papis), którym w trakcie suto zakrapianej imprezy przytrafi się „wpadka”. Ich dotychczasowe życie ulegnie całkowitej metamorfozie.

W rolach głównych w „Bejbis” zobaczymy: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Małeckiego i Barbarę Papis. W rolach drugoplanowych w filmie wystąpią, m. in.: Dominika Kluźniak, Ewa Telega, Adam Hutyra, Joanna Kurowska, Bronisław Wrocławski, Krzysztof Gosztyła, Anna Iberszer i debiutujący na wielkim ekranie Damian Ukeje.

„Bejbis” trafi do kin 21 października. Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Bejbis

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun