10 listopada 2022

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy” już na platformach VOD!

Dla fanów filmowej serii AFTER to nie lada gratka. W czwartek, 10 listopada, na największych platformach VOD pojawi się „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Jak Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin wspominali pracę na planie tej hitowej produkcji? Czy prywatnie połączył ich płomienny romans?

Odkąd w 2019 do kin trafił pierwszy z serii filmów o AFTER, widzowie na całym świecie kompletnie oszaleli. Kolejne części cieszyły się niesłabnącą popularnością. Podobnie było z  „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”.

– Nie dziwię się, że ludzie polubili serię After. To historia miłosna z życia wzięta. Sam miałem ogromną przyjemność wcielając się w Hardina. To bohater z krwi i kości (…) Przyznam, że świetnie współpracowało mi się na planie z Jo (Josephine Langford – przyp. red.). Jest niesamowicie utalentowaną aktorką. Dzięki niej żadna ze scen nie była dla nas trudna do zagrania. To też bardzo ciepła i życzliwa osoba – stwierdził w jednym z wywiadów Hero Fiennes Tiffin, czyli filmowy Hardin Scott.

Czy bohaterowie „After 4. Bez siebie nie przetrwamy” mieli romans?

Josephine Langford nie pozostała obojętna na komplementy ze strony Hero Fiennesa Tiffina. Co więcej, w jednym z wpisów w mediach społecznościowych ujawniła, które sceny w serii AFTER wspomina z łezką w oku.

– Fantastycznie czułam się w trakcie realizacji scen pocałunków. To były moje ulubione ujęcia. Duża w tym zasługa Hero, który pomógł mi przezwyciężyć stres – przyznała aktorka.

Jej wyznanie rozpaliło wyobraźnie fanów aktorki. Pojawiły się nawet pogłoski o rzekomym romansie odtwórców głównych ról. – Wystarczyło kilka wspólnych zdjęć na branżowych imprezach, aby zaczęto nas ze sobą swatać. Tymczasem nigdy nie byliśmy parą. Jesteśmy natomiast dobrymi przyjaciółmi – zdementowała plotki Josephine Langford w rozmowie z dziennikarką „Cosmopolitan”.

O czym opowiada „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”?

W „After 4. Bez siebie nie przetrwamy” Tessa (Josephine Langford) dojdzie do wniosku, że czas najwyższy skupić się na sobie i zacząć realizować marzenia. Zdecyduje się na wyjazd do Nowego Jorku. W aklimatyzacji w nowym miejscu pomoże jej Landon (Chance Perdomo) – przyjaciel, na którego zawsze mogła liczyć. Tymczasem Hardin (Hero Fiennes Tiffin) zrozumie w końcu, że tym razem może stracić ukochaną. Postanowi ją za wszelką odzyskać. Czy nie za późno się na to zdecyduje?

O FILMIE:

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”, który już w czwartek, 10 listopada, trafi na największe platformy VOD, wyreżyserowała Castille Landon. Film oparty jest na motywach bestsellerowej powieści Anny Todd.

W „After 4. Bez siebie nie przetrwamy” wystąpili, m. in.: Josephine Langford („After”, “After 2”, „Into the Dark”), Hero Fiennes Tiffin („Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”, „After”, “After 2”), Louise Lombard („After. Ocal mnie”, „Hidalgo – ocean ognia”, „Oppenheimer”), Carter Jenkins („After. Ocal mnie”, “Walentynki”, „Mad Men”, „Dr. House”).

Dystrybutorem „After 4. Bez siebie nie przetrwamy” jest Monolith Films.

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy” można oglądać na platformach VOD. Poniżej pełna lista:

Canal+ (dekodery) i Premiery Canal+,

Cyfrowy Polsat Box (dekodery) i Cyfrowy Polsat Box Go,

VOD.pl,

PLAYER,

UPC (dekodery),

PLAYNOW,

RAKUTEN,

CINEMAN, Toya (dekodery).

After 4. Bez siebie nie przetrwamy

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun