16 listopada 2022

Opozda, Banasiuk, Zawierucha i Szwichtenberg w „Wieczorze kawalerskim”. Padł pierwszy klaps na planie. Zobacz pierwsze zdjęcia!

„Wieczór kawalerski” opowiada historię beztroskiej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego, która  za sprawą bezwzględnych mafiozów przerodzi się w istne piekło. To połączenie „Kac Vegas” i „Pulp Fiction” – ujawnił Szymon Gonera, reżyser i autor scenariusza.

Co jeszcze wiadomo o fabule filmu?

W ostatnich dniach ruszyły zdjęcia do „Wieczoru kawalerskiego”. Głównymi bohaterami filmu są: Maks (w tej roli Mateusz Banasiuk), Świadek (Rafał Zawierucha) i Pan Młody (Patryk Szwichtenberg). Mężczyźni postanawiają zorganizować epicką imprezę na pożegnanie „wolności” jednego z nich. Towarzyszą im trzy atrakcyjne kobiety, które za swój udział w realizacji pomysłu inkasują pokaźną sumkę. Wydaje się, że wszystkie szczegóły dopięte są na ostatni guzik. Nic bardziej mylnego.

Fot. Kamil Szewczyk

Zupełnie nieoczekiwanie perfekcyjny plan w „Wieczorze kawalerskim” bierze w łeb, a pieczę nad rozwojem wypadków przejmuje nieproszony gość. To uruchamia lawinę komiczno-krwawych wypadków i zwrotów akcji.

O FILMIE:

W filmie „Wieczór kawalerski” wystąpią także, m. in.: Joanna Opozda, Jan Wieczorkowski, Kinga Jasik, Sylwia Gliwa, Magda Popławska, Marcel Sabat, Magda Perlińska i Arek Smoleński.

Premiera „Wieczoru kawalerskiego” już w 2023 roku.

Scenariusz i reżyseria: Szymon Gonera

Producent: Radosław Jarecki

Executive producer: Anita Dąbrowska

Autor zdjęć: Kamil Szewczyk

Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.