21 listopada 2022

„Wystrzałowe wesele” – zwariowana komedia z Jennifer Lopez i Lennym Kravitzem w polskich kinach od 5 stycznia 2023!

Tuż po Nowym Roku do polskich kin trafi „Wystrzałowe wesele” (ang. „Shotgun Wedding”), zwariowana komedia z Jennifer Lopez, Joshem Duhamelem i Lennym Kravitzem. Gdzie były kręcone zdjęcia? Jak gwiazdy wspominają pracę na planie?

W marcu ubiegłego roku Jennifer Lopez rozpaliła wyobraźnię swoich fanów, gdy pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest właśnie na planie nowej komedii, w której zagra jedną z głównych ról. We wpisie pod zdjęciem na Instagramie gwiazda ujawniła też, że produkcję realizują na Dominikanie, a film pojawi się w kinach za niespełna dwa lata.

– Moja bohaterka, Darcy, będzie musiała walczyć nie tylko o swoje życie, ale też zrobi wszystko, by ocalić weselników. Przysięga „dopóki śmierć nas nie rozłączy” nabierze nowego znaczenia. Nie zabraknie scen strzelaniny, pościgów i wybuchów. Poleje się krew – uchyliła rąbka tajemnicy Lopez.


Lenny Kravitz i meksykański drink na planie „Wystrzałowego wesela”

Fani Lopez jeszcze bardziej oniemieli z zachwytu, gdy wyszło na jaw, że do głównej obsady „Wystrzałowego wesela” dołączył Lenny Kravitz. Rockman wcielił się w Seana – lekkoducha, podróżnika i byłego chłopaka Darcy, który nie do końca pogodził się z myślą, że jego była dziewczyna wychodzi za mąż za innego (w tej roli Josh Duhamel – red.).

– To był wyjątkowy czas w moim życiu. J-Lo i ja na Dominikanie. Dawno tak dobrze nie bawiłem się na planie filmowym. „Wystrzałowe wesele” to będzie hit – zapewniał legendarny rockman w jednym z wywiadów.

Przy okazji podzielił się zdumiewającą ciekawostką. – Muszę przyznać, że w trakcie zdjęć dostałem w prezencie próbkę mocnego alkoholu w nieoznakowanej butelce. Tak mnie zachwyciła zawartość, że postanowiłem poczęstować nią też innych aktorów – stwierdził Lenny Kravitz.

Okazało się, że w butelce był sotol, czyli napój alkoholowy produkowany w sposób podobny jak mezcal i tequila. – Wpadliśmy na pomysł, by zmieszać trunek z owocami i przyprawami, których na Dominikanie nie brakowało. Tak skomponowanymi drinkami raczyliśmy się do obiadu i po zakończeniu wyjątkowo trudnych dni zdjęciowych. Wszyscy rozpływali się w „ochach i achach” nad tym meksykańskim specjałem – dodał Kravitz.

Bez odpowiedzi pozostawił jednak pytanie, czy Jennifer Lopez skosztowała tego mocnego alkoholu z Meksyku i jaka była jej opinia na temat trunku.

O czym jest komedia „Wystrzałowe wesele”?

Głównymi bohaterami „Wystrzałowego wesela” są Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Narzeczeni planują w końcu sformalizować swój związek. Chcą, by ich ślub był wyjątkowy pod każdym względem, dlatego decydują się na ceremonię na rajskiej wyspie. Tam w towarzystwie gości weselnych zamierzają powiedzieć sobie „tak”. Nie spodziewają się jednak, że w tropikach wizytę złożą im też Sean, oraz… zamaskowani bandyci. Od tej chwili zacznie im grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

O FILMIE:

„Wystrzałowe wesele” wyreżyserował Jason Moore („Pitch Perfect”, „Siostry”, „Jezioro marzeń”).

Autorami scenariusza są Elizabeth Meriwether i Mark Hammer.
Obsada: Jennifer Lopez, Josh Duhamel, Lenny Kravitz, Jennifer Coolidge, Cheech Marin, D’Arcy Carden i inni.
Premiera kinowa „Wystrzałowego wesela” 5 stycznia 2023.
Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Wystrzałowe wesele

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun