13 stycznia 2023

Widzowie zachwyceni „Wystrzałowym weselem”. W komentarzach ekscytują się nie tylko Jennifer Lopez

Niespełna dwa tygodnie temu do polskich kin trafiło „Wystrzałowe wesele” (ang. „Shotgun
Wedding”). Od tej chwili komedia akcji, w której główne role zagrali: Jennifer Lopez (Darcy), Lenny Kravitz (Sean), Josh Duhamel (Tom) i Jennifer Coolidge (Carol), cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Przeważają opinie pełne zachwytu od widzów, którzy mieli już okazję zobaczyć najnowszy film Jasona Moore’a.

„Wystrzałowe wesele” to kino akcji ze sporą dawką wysublimowanego humoru, które trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Znakomity scenariusz, zdjęcia realizowane na rajskiej wyspie i niepowtarzalna Jennifer Lopez w roli życia – to najprawdopodobniej zdecydowało o tak entuzjastycznie przyjętej produkcji.

Na co jeszcze zwrócili uwagę internauci?

Opinie widzów o „Wystrzałowym weselu”

„Wystrzałowe wesele” trafiło do polskich kin 5 stycznia 2023. Od tej pory w internecie każdego dnia pojawiają się nowe komentarze i spostrzeżenia.

To był naprawdę miło spędzony wieczór z „Wystrzałowym weselem”. Chociaż film nie odkrywa niczego nowego, ale idealnie się sprawdza jako kino rozrywkowe. Można w jego trakcie zapomnieć o bolączkach codzienności. No i Jennifer Lopez w seksownej bieliźnie jest jak dobre wino…” – zauważył jeden z wielbicieli Jennifer Lopez w mediach społecznościowych.

Z kolei jedna z wielbicielek Jennifer Coolidge napisała: „To kolejna świetna rola w dorobku aktorki, którą pierwszy raz miałam okazję zobaczyć w kultowej serii „American Pie”. Tym razem gra zupełnie inną postać, ale równie wyrazistą. „Wystrzałowe wesele” to film, w którym pierwsze skrzypce gra JLO, ale – jak dla mnie – Coolidge udowadnia, że potrafi skraść show nawet takiej gwieździe. Wielkie brawa”.

Okazuje się też, że niektórzy widzowie docenili też scenariusz i trzymającą w napięciu fabułę. „To był dobry film w swojej kategorii. Kino, przy którym można się niezobowiązująco zrelaksować. I tak należy je traktować. A reżyser i scenarzyści wykonali naprawdę kawał dobrej roboty” – dodał jeden z kinomaniaków.

O czym jest komedia „Wystrzałowe wesele”?

Głównymi bohaterami „Wystrzałowego wesela” są Darcy (w tej roli Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Narzeczeni planują w końcu sformalizować swój związek. Chcą, by ich ślub był wyjątkowy pod każdym względem, dlatego decydują się na ceremonię na rajskiej wyspie. Tam w towarzystwie gości weselnych zamierzają powiedzieć sobie „tak”. Nie spodziewają się jednak, że w tropikach wizytę złożą im też Sean, oraz… zamaskowani bandyci. Od tej chwili zacznie im grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

O FILMIE:

„Wystrzałowe wesele” wyreżyserował Jason Moore. Autorami scenariusza są Elizabeth Meriwether i Mark Hammer.
Obok Jennifer Lopez i Lenny’ego Kravitza w komedii romantycznej wystąpili również: Josh Duhamel, Jennifer Coolidge, Cheech Marin, oraz D’Arcy Carden.
Premiera kinowa „Wystrzałowego wesela” 5 stycznia 2023.
Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Wystrzałowe wesele

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun