2 marca 2023

Super wiadomość dla fanów Johna Wicka: film będzie pokazywany również w formatach IMAX® i 4DX®!

Już 24 marca do kin trafi kolejna, długo oczekiwana przez fanów serii odsłona przygód legendarnego zabójcy. Po raz kolejny w  Johna Wicka wcieli się uwielbiany przez widzów Keanu Reeves. Oprócz regularnych seansów film pokazywany będzie również na ekranach IMAX® 4DX®.

Listę miast wyświetlających filmy w tych formatach znajdziecie na stronach poniżej:
https://www.cinema-city.pl/imax#/
https://www.cinema-city.pl/4dx#/

IMAX® zapewnia doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Podczas seansu widz może nie tylko zobaczyć, ale i usłyszeć więcej. To wszystko za sprawą ogromnego ekranu oraz otaczającego kinomana ze wszystkich stron, czystego dźwięku. Ta pionierska technologia charakteryzuje się krystalicznym obrazem o najwyższej rozdzielczości, wyraźniejszym kontrastem i głębszym nasyceniem koloru. Nie bez powodu technologia IMAX na stałe wpisała się w DNA pasjonatów kinematografii na całym świecie.

Technologia 4DX® jako pierwsza na świecie umożliwia projekcję filmów w formacie 4D. Tutaj filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom środowiskowym (ruch, światło, zapach, woda, wiatr, bańki) oferuje absolutne, pełne efektów specjalnych przeżycie, w których widz staje się częścią filmu.

O FILMIE:

Producent „SICARIO”, „MIASTA ZŁODZIEI” i „NIEZNISZCZALNYCH” przedstawia czwarty rozdział kultowej serii.

Keanu Reeves powraca, by stanąć do decydującej walki z błyskotliwym i bezlitosnym Billem Skarsgardem, który pokazał już swoje mroczne oblicze w przerażającym „TO”.

Rekordowa ilość akcji, kul, krwi i rozbitych samochodów oraz kilka sekwencji walk, które przejdą na zawsze do historii kina.

Czy można zabić wszystkich? Cóż, na pewno można próbować…

Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

Obsada: Keanu Reeves, Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Lance Reddick, Scott Adkins, Rina Sawayama.
Reżyseria: Chad Stahelski.
Scenariusz: Shay Hatten i Michael Finch.
Premiera w Polsce: 24 marca 2023.


John Wick 4

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun