9 marca 2023

Gra podrywacza w „Pięknej katastrofie”. Czy prywatnie Dylan Sprouse też jest kobieciarzem? Oto lista jego miłosnych podbojów!

Przed laty Dylan Sprouse był jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych gwiazd Disneya. Po raz pierwszy wystąpił przed kamerą jako roczne dziecko w „Grace w opałach”, ale ogromną popularność zyskał dzięki hitowym produkcjom: „Nie ma to jak hotel” i „Nie ma to jak statek”. Dziś ma niespełna 31 lat i zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. Pod koniec kwietnia do polskich kin trafi „Piękna katastrofa” (tyt. oryg. „Beautiful Disaster”). W ekranizacji bestsellera Jamie McGuire, Sprouse wciela się w Travisa Maddoksa – podręcznikowy przykład współczesnego Casanovy, który bez skrupułów łamie serca naiwnych nastolatek, wpatrzonym w niego jak w obrazek. Czy prywatnie Sprouse, tak jak Maddox, lubi „skakać z kwiatka na kwiatek”?

Od niespełna czterech lat Dylan Sprouse jest w szczęśliwym związku z 29-letnią Barbarą Palvin, modelką węgierskiego pochodzenia, która współpracowała, m. in. z: Chanel, Pradą, Miu Miu i Louis Vuitton. Poznali się w czerwcu 2018 roku na jednej z branżowych imprez. Kilka dni później ukochana aktora zaczęła śledzić go w mediach społecznościowych. On to zauważył i w rewanżu do niej napisał. Podał numer telefon do siebie i zaprosił na randkę.

Na odpowiedź czekał aż… sześć miesięcy! W końcu doszło do spotkania i w tym samym momencie strzała Amora była dla nich bezlitosna. Szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Najpierw uwili przytulne gniazdko na nowojorskim Brooklynie, aby po jakimś czasie przeprowadzić się do Los Angeles. Zapanowała sielanka, która wynagradza Dylanowi lata rozczarowań i porażek w relacjach damsko-męskich. Chociaż posądzano go o liczne romanse, to na pewno dwie z jego wybranek na dłużej zagościły w jego sercu.

Z kim spotykał się Dylan Sprouse?

Gwiazdor „Pięknej katastrofy” po raz pierwszy poczuł motyle w brzuchu, gdy zobaczył Karę Crane. Ich burzliwy związek przetrwał tylko dziewięć miesięcy – od lutego do listopada 2010 roku. To był krótki, ale intensywny romans, którego szczegółów nigdy publicznie nie ujawnili. Rozstali się, ponieważ najprawdopodobniej oboje byli zbyt młodzi – mieli po kilkanaście lat – by na namiętnym uczuciu zbudować coś trwałego. Po rozstaniu aktor długo musiał lizać rany. Aż do chwili, gdy na drodze los postawił mu atrakcyjną modelkę, Daynę Frazer.

Od lutego 2014 do sierpnia 2017 roku Dylan planował z nią swoją przyszłość. W wywiadach oboje wielokrotnie podkreślali, że są dla siebie stworzeni. Wszystko rozsypało się w jednej chwili, jak domek z kart. Ukochana aktora publicznie zarzuciła mu zdradę. Mimo, iż nie miała żadnych twardych dowodów, a Sprouse szedł w zaparte i do niczego się nie przyznał, ich związek nie miał szansy przetrwać. Po rozstaniu zerwali ze sobą kontakt. Do tej pory są do siebie wrogo nastawieni.

Dylan Sprouse szybko pocieszył się po odejściu Frazer. Rok później poznał Barbarę Palvin. Zakochał się w niej na zabój podczas wspólnej wizyty w Budapeszcie, gdy mieli okazję włóczyć się po ulicach rodzinnego miasta wybranki filmowego Maddoksa.

Ostatnio aktor wielokrotnie podkreślał na swoim profilu w mediach społecznościowych, że Barbara jest jego najwierniejszą fanką i nieustannie trzyma kciuki za jego karierę.

O czym jest „Piękna katastrofa”?

Film opowiada o Travisie Maddoksie (Dylan Sprouse), który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby Abernathy (w tej roli Virginia Gardner) nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu.

Jednak Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

W „Pięknej katastrofie” wystąpili Dylan Sprouse („After 2”, „Banana Split”, „Czarodzieje z Waverly Place” – serial, „Tygrys”), Virginia Gardner („Halloween”, „Powiedz mi jak umrę”, „Nie patrz w dół”).

W pozostałych rolach zobaczymy – Autumn Reeser, Briana Austina Greena, Roba Estesa, Samuela Larsena i Libe Barera.

Reżyseria: Roger Kumble („After 2”, „Szkoła uwodzenia”, „Ostrożnie z dziewczynami”) Film dystrybuuje Monolith Films.
W kinach 28 kwietnia 2023 roku.

Piękna katastrofa

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun