14 marca 2023

Wielka gratka dla miłośników kina – „Fabelmanowie”, „Wystrzałowe wesele” i „Gra Fortuny” w marcu na cineman.pl!

Marcowe propozycje na cineman.pl mogą przyprawić o zawrót głowy. Już od 16 marca wielbiciele twórczości Stevena Spielberga, najwybitniejszego reżysera w historii kina, będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć jego najnowsze dzieło – „Fabelmanów”. To film, który otrzymał aż siedem nominacji do tegorocznych Oscarów. Z kolei od 23 marca będzie można cieszyć oko „Wystrzałowym weselem”, z Jennifer Lopez w roli panny młodej uwięzionej na tropikalnej wyspie. Natomiast na 30 marca zaplanowano emisję „Gry Fortuny”, szpiegowskiego kina akcji w reżyserii Guya Ritchie.

Przypomnijmy. „Fabelmanowie” to najbardziej osobisty z filmów Spielberga. Wybitny twórca wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i początkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę i odkrywa przy okazji, że kino w niezwykły sposób pomaga nam ujawniać prawdę o naszych bliskich i o nas samych.

W „Fabelmanach” zagrali, m. in.: Michelle WilliamsGabriel LaBellePaul DanoSeth RogenJudd Hirsch.

„Wystrzałowe wesele” od 23 marca

Na tym jednak nie koniec! Tydzień później cineman.pl odpali kolejną niespodziankę – „Wystrzałowe wesele”, w którym pierwsze skrzypce gra Jennifer Lopez. Głównymi bohaterami tej produkcji są Darcy i Tom. Narzeczeni planują w końcu sformalizować swój związek. Chcą, by ich ślub był wyjątkowy pod każdym względem, dlatego decydują się na ceremonię na rajskiej wyspie. Tam w towarzystwie gości weselnych zamierzają powiedzieć sobie „tak”. Nie spodziewają się jednak, że w tropikach wizytę złożą im też Sean, oraz… zamaskowani bandyci. Od tej chwili zacznie im grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

W „Wystrzałowym weselu” wystąpili także: Lenny Kravitz, Josh Duhamel, Jennifer Coolidge, Cheech Marin oraz D’Arcy Carden.

„Gra Fortuny” od 30 marca

Pod koniec miesiąca cineman.pl zaprasza jeszcze na „Grę Fortuny”. Jej bohaterem jest Orson Fortune, który wraz ze swoją doborową ekipą musi stawić czoła cynicznemu do szpiku kości handlarzowi bronią Gregowi Simmondsowi. Zamierza on bowiem wprowadzić na czarny rynek najnowocześniejszą technologię masowego rażenia. Genialny plan Orsona wymaga namówienia do współpracy największego gwiazdora Hollywood Danny’ego Francesco, który poza ekranem nie pali się do ryzykownych misji.

Fortune potrafi być jednak zabójczo przekonujący, a propozycje, które składa należą do gatunku tych nie od odrzucenia. Team rasowych twardzieli wraz z ekranowym herosem wkracza do gry, której stawką jest przetrwanie ludzkości.

W filmie zobaczymy: Jasona Stathama, Hugha Granta, Josha Hartnetta, Aubrey Plazę, Cary’eo Elwesa, Bugzy’ego Malone’a.

Dystrybutorem wszystkich filmów jest Monolith Films.

Fabelmanowie

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun