15 marca 2023

Virginia Gardner gwiazdą „Pięknej katastrofy”. Garść faktów z życia aktorki. Z kim spotyka się filmowa partnerka Dylana Sprouse’a?

Pod koniec kwietnia do polskich kin trafi „Piękna katastrofa” (tyt. oryg. „Beautiful Disaster”). W tej wyjątkowej ekranizacji pełnego humoru i namiętności bestsellera Jamie McGuire zobaczymy Virginię Gardner. Wcieli się w postać Abby Abernathy, obiekt westchnień i pożądania Travisa Maddoksa (w tej roli Dylan Sprouse).

Co o niej wiemy? W telegraficznym skrócie – Virginia Gardner urodziła się 18 kwietnia 1995 roku w Sacramento, w Kalifornii. Ma 173 cm wzrostu i waży ok. 53 kilogramy. Jest niebieskooką, naturalną blondynką. Kocha psy, a w wolnym czasie uprawia taekwondo i boks. Jak rozpoczęła się jej filmowa kariera?

Gardner już w szkole średniej postanowiła związać swoją przyszłość z modelingiem, jednak zmieniła nieco zdanie, gdy już jako szesnastolatka dostała role w serialach: „Doktor Hart” i „Szczury laboratoryjne”.

Wtedy uświadomiłam sobie, że występy przed kamerą to jest to. Postanowiłam poświęcić się aktorstwu, równocześnie nie zaniedbując pracy modelki. Doszłam do wniosku, że mogę realizować się w obu tych dziedzinach – zwierzyła się w jednym z wywiadów.

Gardner zmieniła jednak zdanie w 2015 roku, który okazał się dla niej przełomowy. Wtedy to dołączyła do obsady dreszczowca „Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj”, w którym zagrała Christinę Raskin. Film odniósł sukces, a Virginia udowodniła, że ma ogromny talent. Swoją wartość potwierdziła jeszcze udziałem w „American Horror Stories”, „Prawo i porządek: sekcja specjalna”, „Fall” czy „Marvel’s Runaways”.

W końcu wpadła w oko twórców „Pięknej katastrofy”. – Główna rola w tej produkcji to spełnienie moich marzeń. Wierzę, że film spodoba się widzom na całym świecie. To piękna opowieść o miłości, o którą zawsze warto walczyć – przyznała Gardner.

Virginia Gardner stanie na ślubnym kobiercu!

Fani Virginii Gardner, których na jej profilu na Instagramie jest aż 280 tysięcy, natychmiast pospieszyli z gratulacjami. W rewanżu, niemal w tym samym czasie, aktorka ogłosiła swoje zaręczyny!

Chciałabym Wam przekazać radosną nowinę – ​​Jed Elliott poprosił mnie o rękę, a ja powiedziałam mu „tak”. Mój narzeczony jest ode mnie starszy o cztery lata i pewnie go kojarzycie. To basista słynnego zespołu „The Struts” – ujawniła w podpisie pod jednym ze wspólnych zdjęć na profilu Virginii w mediach społecznościowych.

Jak podali znajomi pary, ten wyjątkowy moment miał miejsce na uroczystej kolacji, a świadkami podniosłej chwili byli najbliżsi aktorki. Chociaż Virginia Gardner nie ujawniła, na kiedy zaplanowali ślub, to ponoć data już została wyznaczona. Zakochani mają stanąć na ślubnym kobiercu w 2024 roku.

Tymczasem aktorka ma nadzieję, że „Piękna katastrofa” okaże się trampoliną do dalszej kariery. Bardzo silne wsparcie otrzymuje od brata – Chasmana, który jest największym powiernikiem i przyjacielem aktorki.

Jemu mogę powierzyć wszystkie swoje tajemnice. Był pierwszą osobą, do której zadzwoniłam, by się pochwalić, że dostałam główną rolę w „Beautiful Disaster”. On wierzy we mnie bezgranicznie i cały czas trzyma za mnie kciuki – dodała Gardner w jednym z wpisów w mediach społecznościowych.

O czym opowiada „Piękna katastrofa”?

Film opowiada o Travisie Maddoksie (Dylan Sprouse), który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby Abernathy (w tej roli Virginia Gardner) nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu.

Jednak Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

W „Pięknej katastrofie” wystąpili Dylan Sprouse („After 2”, „Banana Split”, „Czarodzieje z Waverly Place” – serial, „Tygrys”), Virginia Gardner („Halloween”, „Powiedz mi jak umrę”, „Nie patrz w dół”).

W pozostałych rolach zobaczymy – Autumn Reeser, Briana Austina Greena, Roba Estesa, Samuela Larsena i Libe Barera.

Reżyseria: Roger Kumble („After 2”, „Szkoła uwodzenia”, „Ostrożnie z dziewczynami”)

Film dystrybuuje Monolith Films.
W kinach 28 kwietnia 2023 roku.

Piękna katastrofa

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun