18 kwietnia 2023

Virginia Gardner („Piękna katastrofa”) świętuje 28. urodziny. Ujawniamy: w przyszłym roku aktorka dwukrotnie stanie na ślubnym kobiercu!

Sto lat, sto lat – 18 kwietnia swoje urodziny obchodzi Virginia Gardner, gwiazda „Pięknej katastrofy” (tyt. oryg. „Beautiful Disaster”). Czego życzymy tej uzdolnionej aktorce, która 28 lat temu przyszła na świat w Sacramento, w Kalifornii?

W pierwszej kolejności podtrzymania dobrej passy. Oby 2024 rok był dla Gardner jeszcze lepszy niż obecny. I trzymajmy za nią kciuki – filmowa Abby aż dwukrotnie wyjdzie za mąż. Niemożliwe? A jednak!

Zacznijmy od tego, że „Piękna katastrofa” (tyt. oryg. „Beautiful Disaster”), ekranizacja bestsellera autorstwa Jamie McGuire, w której Virginia Gardner wciela się w Abby Abernathy, trafi do polskich kin 28 kwietnia. Już dziś możemy potwierdzić, że na tym nie skończy się przygoda aktorki z tą ekipą filmową.

W przyszłym roku fanów aktorki czeka niespodzianka – na dużym ekranie pojawi się kontynuacja miłosnych perypetii Abby i Travisa Maddoksa (w tej roli Dylan Sprouse), zatytułowana – „Beautiful Wedding”.

Byłam podekscytowana, gdy dowiedziałam się, że realizując „Beautiful Disaster”, będziemy równocześnie nagrywać kontynuację, czyli „Beautiful Wedding”. Do kin trafi w przyszłym roku i mam nadzieje, że również spodoba się widzom – skomentowała aktorka na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Virginia Gardner: dwa śluby

Tymczasem w sieci hulają już pierwsze zdjęcia z planu „Beautiful Wedding”, w reżyserii Rogera Kumble. Na jednym z ujęć, zamieszczonym na profilu Virginii Gardner na Instagramie, widać wyraźnie głównych bohaterów trzymających na rękach Abby. Dziewczyna ubrana jest w białą suknię.

W komentarzu pod zdjęciem można przeczytać: „Trabby 4ever”. – Nie przeczę, że w drugiej części widzowie zobaczą prawie wszystkich bohaterów znanych z „Beutiful Disaster” i że planowany jest ślub Abby i Travisa (…) Dodam jeszcze, że będę miała na sobie piękną białą suknię. Po raz pierwszy w życiu, ale zaręczam, że nie po raz ostatni. Również w moim życiu prywatnym zajdą bardzo poważne zmiany – dodała w jednym z ostatnich wpisów w sieci.

Co miała na myśli gwiazda „Pięknej katastrofy”?

Virginia Gardner: kim jest narzeczony aktorki?

Od kilku miesięcy – po hucznych zaręczynach – fani Virginii Gardner wiedzą, że w 2024 roku ich ulubienica zmieni stan cywilny. Dzięki temu Gardner będzie miała okazję po raz drugi założyć suknię ślubną. Nie tylko na planie filmu, ale i w życiu prywatnym.

Kim jest jej wybranek? – Od lat spotykam się z ​​Jedem Elliottem. Kocham go nad życie i chciałabym zostać jego żoną. Jest ode mnie starszy o cztery lata, ale to dla mnie ogromna zaleta. Zawsze chciałam być z mężczyzną, który jest ode mnie straszy. To basista „The Struts”. Jest muzykiem, a nie aktorem, co dobrze nam wróży. Nie chciałabym wiązać się z aktorem – ujawniła w podpisie pod jednym ze wspólnych zdjęć na profilu Virginii w mediach społecznościowych.

Na kiedy zaplanowano ceremonię? Internauci podejrzewają, że odbędzie się w czerwcu albo lipcu, choć wciąż nie znają terminu. Co na to aktorka? – Nie podam dokładnej daty ślubu, ale zdjęcia z uroczystości na pewno pojawią się na moim profilu w mediach społecznościowych. Zatem, bądźcie czujni – dodała Gardner w sieci.

Jak na razie Gardner skupia się na rozwoju swojej kariery aktorskiej. Jest święcie przekonana, że „Piękna katastrofa” i „Beautiful Wedding” przyniosą jej ogromną popularność i – dzięki nim – otrzyma mnóstwo ciekawych propozycji zawodowych.

O czym jest „Piękna katastrofa”?

Film opowiada o Travisie Maddoksie (Dylan Sprouse), który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby Abernathy (w tej roli Virginia Gardner) nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu.

Jednak Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

W „Pięknej katastrofie” wystąpili Dylan Sprouse („After 2”, „Banana Split”, „Czarodzieje z Waverly Place” – serial, „Tygrys”), Virginia Gardner („Halloween”, „Powiedz mi jak umrę”, „Nie patrz w dół”).

W pozostałych rolach zobaczymy – Autumn Reeser, Briana Austina Greena, Roba Estesa, Samuela Larsena i Libe Barer.

Reżyseria: Roger Kumble („After 2”, „Szkoła uwodzenia”, „Ostrożnie z dziewczynami”) Film dystrybuuje Monolith Films.
W kinach 28 kwietnia 2023 roku.

Piękna katastrofa

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun