21 kwietnia 2023

Dylan Sprouse i Virginia Gardner o kulisach pracy na planie „Pięknej katastrofy”, wstydliwej zachciance i słabości do lodowych kanapek!

Wielbiciele „After 2” i „Szkoły uwodzenia” odliczają dni do polskiej premiery „Pięknej katastrofy” (tyt. oryg. „Beautiful Disaster”). Już 28 kwietnia do kin wchodzi ekranizacja bestsellera autorstwa Jamie McGuire, w której główne role powierzono Virginii Gardner i Dylanowi Sprouse’owi. Ostatnio obie gwiazdy gościły w „Entertainment Tonight Canada”. W trakcie programu aktorka podzieliła się pewnym sekretem z planu zdjęciowego.

Warto wiedzieć, że filmowa Abby Abernathy przy każdej okazji podkreśla luźną i przyjacielską atmosferę, która panowała na planie produkcji. Jednak dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć historię, która może wprawić w osłupienie nie tylko jej najwierniejszych fanów.

O co w przerwie między ujęciami Gardner poprosiła swojego filmowego partnera? Dlaczego czuła się skrępowana?

Któregoś dnia realizowaliśmy scenę jednej z walk, w trakcie której wpadł mi w oko przeciwnik Travisa [granego przez Dylana Sprouse’a]. Sprawiał wrażenie groźnego i miał charakterystycznego, wyciętego na głowie irokeza. Wstyd się przyznać, ale patrząc na niego, zachwyciłam się jego niesamowitymi umięśnionymi łydkami. Nigdy takich nie widziałam. Nie byłam w stanie oderwać od nich oczu. Nagle przyszedł mi do głowy pomysł – zagaiła rozbawiona aktorka.

Szatański plan Virginii Gardner

Ostatecznie postanowiła pójść na całość i zrealizować swoją spontaniczną fantazję. – Tak bardzo zachwyciły mnie jego łydki, że w pewnym momencie wyznałam Dylanowi, że muszę ich dotknąć, bo nie mogę przestać o nich myśleć. To było silniejsze ode mnie – wyznała aktorka.

Następnie wtajemniczyła w swój plan filmowego Travisa. Obiecał, że jej pomoże.

Doszłam do wniosku, że o pozwolenie muszę poprosić samego zainteresowanego. Ale zabrakło mi śmiałości. Z kolei Dylan nie miał z tym żadnych problemów. Dlatego podszedł do swojego filmowego przeciwnika i powiedział: „Hej, stary, czy Ginny może dotknąć twoich łydek?”. A on tylko potakująco kiwnął głową i pozwolił mi to zrobić. I choć wydawało mi się to dziwne, to po prostu musiałam to zrobić – dodała ze śmiechem Abby z „Pięknej katastrofy”.

Największa pokusa Dylana Sprouse’a

Podczas wywiadu w ET Canada również Dylan Sprouse podzielił się niecodzienną historyjką. Opowiedział o swojej słabości, której do dziś nie potrafi się oprzeć.

Może to kogoś zdziwić, ale nie mogę się oprzeć lodowym kanapeczkom. Ich sekretem jest pyszny wafelek, który jest nieziemsko smaczny. To moja wielka słabość, którą zawsze potem okupuję wyrzutami sumienia. Zwłaszcza gdy jednego dnia zjem ze dwie kanapeczki. A najgorzej, gdy zrobię to tuż przed snem. Mógłbym za nie umrzeć […]. Przyznam się też, że na lodowe kanapki mam specjalną lodóweczkę. Zawsze pod ręką – opowiedział z rozbrajającą szczerością gwiazdor „Pięknej katastrofy”.

O czym opowiada „Piękna katastrofa”?

Film opowiada o Travisie Maddoksie (Dylan Sprouse), który jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby Abernathy (w tej roli Virginia Gardner) nie powinna mieć nic do czynienia. Noce spędza, walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu.

Jednak Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

W „Pięknej katastrofie” wystąpili Dylan Sprouse („After 2”, „Banana Split”, „Czarodzieje z Waverly Place” – serial, „Tygrys”), Virginia Gardner („Halloween”, „Powiedz mi jak umrę”, „Nie patrz w dół”).

W pozostałych rolach zobaczymy – Autumn Reeser, Briana Austina Greena, Roba Estesa, Samuela Larsena i Libe Barer.

Reżyseria: Roger Kumble („After 2”, „Szkoła uwodzenia”, „Ostrożnie z dziewczynami”).

Film dystrybuuje Monolith Films.
W kinach od 28 kwietnia 2023 roku.

Piękna katastrofa

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun