5 czerwca 2023

Magdalena Koleśnik została mamą! Zaskakujący komentarz aktorki, którą już we wrześniu zobaczymy w „Ukrytej sieci”. Co na to internauci?

Magdalena Koleśnik urodziła! Czwartego czerwca na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się długo oczekiwany wpis. Gwiazda filmu „Ukryta sieć”, który trafi do polskich kin na początku września, została mamą! Jakie szczegóły akcji porodowej możemy przeczytać na instagramowym profilu aktorki?

Ten poród rozwijał się niczym prog-rockowy utwór. Było tam wszystko: morze miłości, zaufania, zachwytu, wiary w drugiego człowieka. Przestrzeń i akceptacja. Fizjologia. Płaczki. Przyjaciele (ludzcy i zwierzęcy). A owocem naszej cudownej współpracy były narodziny wspaniałej, małej Istoty. Bezpiecznie, w domu, bez żadnych, nawet najmniejszych powikłań – ujawniła szczegóły porodu Koleśnik holistyczna położna, która występuje w Internecie jako Holi Mama.

Mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu doświadczeniu wskoczyłam na nowy level bycia położną. Rozwinęłam się duchowo. Czułam, że daję i otrzymuję masę dobroci – dodała.

Fot.: holi_mam_polozna i magdalenakolesnik

Jak podaje Onet Plejada, przy narodzinach dziecka obecny był partner aktorki, muzyk Marcel Baliński, lider grupy Marcel Baliński Trio.

Z kolei wielbiciele aktorki nie pozostali obojętni na szczęście, które kilka dni temu spotkało gwiazdę „Ukrytej sieci”.

Magdalena Koleśnik: internauci

Gdy 4 czerwca na profilu aktorki pojawiło się wymowne zdjęcie i wzruszający opis, jej fani zareagowali niezwykle emocjonalnie i entuzjastycznie.

Dzień dobry, Bambolina – przywitała się jedna z internautek.

Witaj na świecie, maluszku! – wtórował jej kolejny internauta.

Magda, bohaterka! Gratulację dla Was! – dodała fanka gwiazdy „Ukrytej sieci”.

O czym jest film „Ukryta sieć”?

„Ukryta sieć” opowiada historię o krzywdzie, zemście, technologii i o tym, że prywatność w sieci nie istnieje.

Młoda dziennikarka Julita Wójcicka (grana przez Magdalenę Koleśnik) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci telewizyjnego celebryty. Uważa, że to, co służby kwalifikują jako nieszczęśliwy wypadek, w rzeczywistości było precyzyjnie zaplanowaną zbrodnią. Każdy krok, który zbliża Julitę do odkrycia prawdy, ściąga na nią śmiertelne niebezpieczeństwo. Ktoś ją obserwuje, zna jej najbardziej wstydliwe tajemnice, wyprzedza jej każdy ruch. Aby nie stać się kolejną ofiarą, Julita musi wniknąć w ukrytą sieć cyberpowiązań i odkryć tajemnice, których być może wolałaby nie poznać.

W rolach głównych w „Ukrytej sieci” zobaczymy, m.in.: Magdalenę Koleśnik („Inni ludzie”, „Sweat”, serial „Kruk”), Andrzeja Seweryna („Ostatnia rodzina”, „Ziemia obiecana”, „Różyczka”), Piotra Trojana („Johnny”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Wszystkie nasze strachy”) i Mikołaja Grabowskiego („Żeby nie było śladów”, „Pręgi”, „Uwikłanie”).

Film wyreżyserował Piotr Adamski („Eastern”).
Autorami scenariusza są Łukasz M. Maciejewski, Jakub Szamałek, Piotr Adamski.
„Ukryta sieć” trafi do kin we wrześniu 2023 roku.
Producentami filmu są Monolith Films i Film&Roll.
Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Ukryta sieć

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun