15 czerwca 2023

Wstrząsająca opowieść o chłopcu, który toczy walkę z demoniczną siłą. Zobacz zwiastun „Pajęczyny”!

Przedstawiamy zwiastun „Pajęczyny” (tyt. oryg. „Cobweb”)! Wstrząsająca opowieść o chłopcu, który nie może liczyć nawet na rodziców w konfrontacji z przerażającą demoniczną siłą. Nowy film producenta kultowych „Barbarzyńców” i najpopularniejszego horroru ostatnich lat „TO”. Inspirowany opowiadaniem Edgara Allana Poe.

W kinach już od 28 lipca.

O czym jest „Pajęczyna”?

Nawiedzony dom? A może koszmarna rodzinna tajemnica ukrywana przez najbliższych? Ośmioletni Peter musi zmierzyć się z dramatyczną prawdą.

Od dnia przeprowadzki do nowego domu ośmioletni Peter co noc doświadcza przerażającej obecności. Na początku jest to tajemnicze, niepokojące stukanie za ścianą sypialni, które słyszy tylko on. Później koszmar narasta, wraz z pojawieniem się wstrząsających wizji.

Najgorszy jest jednak fakt, że rodzice lekceważą strach syna, twierdząc, że dręczą go wytwory własnej wybujałej wyobraźni. Skazany na samotną konfrontację z demoniczną siłą, Peter zaczyna podejrzewać, że najbliżsi ukrywają przed nim straszną rodzinną tajemnicę.

Zobacz zwiastun!

Reżyseria: Samuel Bodin.

Obsada: Lizzy Caplan („Iluzja 2”, „Fatalne zauroczenie” – serial, „Projekt: Monster”, „Rozterki Fleishmana” – serial); Antony Starr („The Boys” – serial, „Prawdziwa historia”, „Gdybyś tu był”, „The Covenant”); Woody Norman („C’mon C’mon”, „Nędznicy”, „Wojna o prąd”); Cleopatra Coleman („Step Up 4 Revolution”, „Lekomania” – serial).

Gatunek: horror

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.