13 lipca 2023

Tessa i Hardin powracają w „After 5. Na zawsze”. Zobacz oficjalny plakat wybrany przez fanów

Światowy fenomen, który do polskich kin przyciągnął ponad 1 200 000 widzów powraca a wraz z nim Josephine Langford oraz Hero Fiennes-Tiffin – bożyszcze nastolatek i kobiet na całym świecie! „After 5. Na Zawsze” (After Everything) trafi do kin 13 września. Tysiące polskich fanów zadecydowało jaki plakat będzie obowiązywał w Polsce!

Od 2019 roku, kiedy w kinach na całym świecie pojawiła się pierwsza część ekranizacji bestsellera „After. Pod moją skórą” autorstwa Anny Todd, miliony widzów na całym świecie z zapartym tchem śledzą wzloty i upadki Tessy (Josephine Langford) i Hardina (Hero Fiennes-Tiffin). Przed premierami kolejnych  trzech części, które pojawiały się kolejno w 2020, 2021 i 2022 roku fani zadawali sobie pytania: czy ich ukochanym bohaterom dane będzie odnaleźć szczęście? Czy płomień namiętności wciąż się tli? Czy ta miłość ma jednak przyszłość? Już czas poznać na nie odpowiedź w finałowej – jak zapowiadają producenci – części „After 5. Na zawsze”.

O FILMIE:

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła.

Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

TWÓRCY:

Reżyseria: Castille Landon („After. Ocal mnie”, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”)

Obsada:

  • Hero Fiennes Tiffin („After” – cykl, „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”, „Milczenie”)
  • Josephine Langford („After” – cykl, „Into the Dark – serial”, „Moxie”)
  • Stephen Moyer („Czysta krew” – serial, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”)
  • Mimi Keene („Sex Education” – serial, „Tolkien”, „Ścigane”)

Gatunek: romans

Produkcja: USA 2023

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

After 5. Na zawsze

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun