3 sierpnia 2023

Mamy premierowe fragmenty „Ukrytej sieci”, adaptacji thrillera Jakuba Szamałka. Zobaczcie sceny z filmu!

Już pierwszego września do polskich kin trafi „Ukryta sieć”,adaptacja bestsellerowego thrillera Jakuba Szamałka, jednego z największych fenomenów wydawniczych ostatnich lat. W główną rolę w tej wyjątkowej produkcji, którą dystrybuuje Monolith Films wcieliła się Magdalena Koleśnik. Tymczasem już dziś prezentujemy Wam sceny z tej wyjątkowej produkcji.

Szok, będziecie zaskoczeni!

O czym jest film „Ukryta sieć”?

Julita (w tej roli Magdalena Koleśnik) wie, że dobry news jest w cenie i z dnia na dzień może zrobić z niej gwiazdę mediów. Choć prawda jest niebezpieczna, młoda dziennikarka podejrzewa, że pewien celebryta odszedł z tego świata z czyjąś pomocą, a nie na skutek wypadku. Im więcej znaków wskazuje, by odpuścić, tym bardziej dziewczyna wnika w sieć intryg i kłamstw. Każdy krok ma swoje konsekwencje, bo obserwuje ją ktoś, kto może pozyskać jej najskrytsze tajemnice i jednym kliknięciem zburzyć jej świat. Nieznany przeciwnik jest bezwzględny, a najbliższych sprzymierzeńców Julita znajduje w rodzinie. Okazuje się jednak, że śledztwo dotyczy zaledwie wierzchołka góry lodowej, a to, co pod spodem, może wstrząsnąć nie tylko światem jej bliskich, ale całym krajem.

W rolach głównych w „Ukrytej sieci” zobaczymy, m.in.: Magdalenę Koleśnik („Inni ludzie”, „Sweat”, serial „Kruk”), Andrzeja Seweryna („Ostatnia rodzina”, „Ziemia obiecana”, „Różyczka”), Piotra Trojana („Johnny”, „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Wszystkie nasze strachy”) i Mikołaja Grabowskiego („Żeby nie było śladów”, „Pręgi”, „Uwikłanie”). Film wyreżyserował Piotr Adamski („Eastern”).

Autorami scenariusza są Łukasz M. Maciejewski, Jakub Szamałek, Piotr Adamski.
„Ukryta sieć” trafi do kin we wrześniu 2023 roku.
Producentami filmu są Monolith Films i Film&Roll.
Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

Ukryta sieć

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun