23 sierpnia 2023

Maraton „After” w kinach Helios i Multikinie. Poznaj perypetie Tessy i Hardina w hicie „After 5. Na zawsze”. Co działo się w poprzednich częściach?

We wrześniu na wielbicieli serii After czeka niespodzianka. Kina Helios i Multikino w całej Polsce zapraszają na wyjątkowy Nocny Maraton Filmowy. W jego trakcie widzowie nie tylko obejrzą piątą odsłonę miłosnych perypetii Tessy (Josephine Langford) i Hardina (Hero Fiennesem Tiffinem), ale również poprzednie trzy filmy, rozpoczynając od „After 2” w Heliosie, a także – wszystkie pięć części w Multikinie.

Pamiętajcie – już 15 września od godz. 23.00 w kinach Helios, a w Multikinie od godz. 22.00 ruszają maratony serii „After”, ekranizacji pełnej namiętności opowieści, opartej na bestsellerowych książkach autorstwa Anny Todd.

Nie może was na nich zabraknąć!

Premierowy „After 5. Na zawsze”

Główną atrakcją Nocnych Maratonów Filmowych w kinach Helios oraz Multikinie, w trakcie których zostaną wyemitowane również poprzednie filmy z serii, będzie „After 5. Na Zawsze”. To finał najgorętszego cyklu filmowego ostatnich lat, który w polskich kinach zgromadził ponad 1,2 miliona widzów.

Wielbiciele serii mają nadzieję, że w końcu ich ukochanym bohaterom dane będzie odnaleźć szczęście i wspólną przyszłość.

Warto pamiętać, że Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęci się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki skorzysta z uroków popularności i zacznie imprezować, próbując zapomnieć o ukochanej.

Gdy przyjaciele rzucą mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjedzie za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwitnie romans, ale pojawią się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieknie do Internetu (…) Hardin
spróbuje także wrócić do pisania, które przypomni mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej będzie czuł pustkę, którą po sobie zostawiła…

A o czym opowiadały poprzednie filmy z tej miłosnej serii?

„After”

W pierwszej produkcji Tessa Young, pilna uczennica i oddana córka, zaczęło pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wiedziała, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadło się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotkała tajemniczego Hardina Scotta.

W jego spojrzeniu krył się mrok, jego ciało pokrywały tatuaże, a jego zachowanie pełne było buntu. Hardin był wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stał się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnęła.

Chłopak otworzył przed grzeczną Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie było takie samo…

Co działo się w drugiej części?

„After 2”

W drugiej części tej nietuzinkowej historii miłosnej Tessa nie potrafiła wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuciła się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnalazła się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydał się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina.

Jednak Hardin nie zamierzał się poddać. Był gotów na wszystko, by udowodnić Tessie, że jego uczucia są szczere. Jednak porywcza, dzika natura i skrywane w sercu sekrety sprzed lat, znów stanęły na drodze do szczęścia.

A o czym traktowała trzecia część cyklu?

„After. Ocal mnie”

Tym razem Tessa stanęła przed najtrudniejszą decyzją w życiu. Właśnie, gdy jej związek z Hardinem rozkwitł na nowo, a dziewczyna otrzymała propozycję, która mogła otworzyć przed nią drzwi do wielkiej kariery.

Warunkiem była przeprowadzka na drugi koniec kraju. Hardin był temu przeciwny, ale Tessa wiedziała, że taka szansa może się nie powtórzyć. Jej decyzja o wyjeździe to był cios dla ich uczucia. Szczególnie, że oboje mierzyli się z szokującymi rodzinnymi tajemnicami, które postawiły pod znakiem zapytania wszystko, w co dotąd wierzyli. Gdy Hardin szalał z zazdrości, Tessa znalazła oparcie w nowym przyjacielu.

A czego świadkami byliśmy w czwartej odsłonie?

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydawał się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wyszły rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazało się, że najtrudniejsza próba wciąż przed Tessą i Hardinem.

Tessa i Hardin odkryli, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona całkowicie się zmieniła, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieliło Tessę i Hardina sprawiło jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć.

Czy w piątej produkcji z serii „After” wszystko skończy się happy endem? O tym przekonamy się już niebawem…

Dystrybutorem wszystkich filmów jest Monolith Films.

After 5. Na zawsze

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun