5 września 2023

Niespodzianka dla wielbicielek „After 5. Na zawsze”: gorące zdjęcia bohaterów filmu! Pojawi się nowe ciacho

Już 13 września do polskich kin trafi „After 5. Na zawsze”, piąta część ekranizacji światowego bestsellera autorstwa Anny Todd. Ta filmowa seria to fenomen, który do tej pory do rodzimych kin przyciągnął ponad 1 200 000 widzów. Wszystko wskazuje na to, że i piąta część rozbudzi zainteresowanie i wyobraźnię wiernych fanek. I to właśnie dla nich mamy wyjątkowy prezent – seksowne zdjęcia wytatuowanych przystojniaków. Na plaży i to z gołymi torsami!

Możemy zapewnić, że fanki Hardina (Hero Fiennes-Tiffin) już powinny odliczać dni do premiery filmu na dużym ekranie. Nie będą żałować, ponieważ w „After 5. Na zawsze” zobaczą sceny, na których ich ulubieniec będzie paradował odziany tylko w… kąpielówki.

Jestem modelem i chodzenie po wybiegach w samej bieliźnie, to dla mnie nic nowego. Nie mam z tym żadnego problemu (…) W „After 5. Na zawsze” takich ujęć nie zabraknie, zapewniam – przyznał Fiennes-Tiffin w wywiadzie dla GQ.

Ale nie tylko on będzie się chwalił swoją muskulaturą i licznymi tatuażami. Równie imponująco, jak Hardina, będzie prezentował się Sebastian (w tej roli Benjamin Mascolo), jego główny oponent. 

Co wiemy o aktorze, który wcielił się w rolę Sebastiana?

Włoski piosenkarz, narzeczony gwiazdy Disneya

Mascolo to 30-letni włoski piosenkarz, znany z występów w zespole „Benji & Fede”. Swoją karierę rozpoczął w 2021 roku od roli w filmie „Time is Up”.

Jednak zdecydowanie większą rozpoznawalność przyniósł mu niemal trzyletni związek z aktorką Bellą Thorne, gwiazdką Disneya, która z kolei popularność zyskała dzięki roli w serialu „Taniec rządzi”.

Natomiast o obojgu zrobiło się głośno, gdy w 2022 roku odwołali zaplanowany na ten rok ślub. Mascolo bardzo przeżył to, że ich drogi się rozeszły, czemu dał wyraz w mediach społecznościowych.

Dzięki Belli nauczyłem się, co znaczy bezwarunkowa miłość, czyli coś, czym obdarowali mnie rodzice, gdy byłem dzieckiem, a czego potem nie doświadczyłem, dopóki jej nie poznałem (…) Jej oczyma nauczyłem się kochać siebie, czuć się wartościowym, czuć się akceptowanym przez zaakceptowanie siebie, ze wszystkimi moimi niedoskonałościami i wadami. Nigdy nie będę w stanie wyrazić do końca, co to znaczy być ocalonym przez kogoś (…) Ból będzie moim nauczycielem, podobnie jak moją nauczycielką była i będzie miłość – kiedy ponownie się wydarzy” – tłumaczył włoski aktor na swoim profilu na Instagramie.

Tymczasem kariera aktora rozwija się w coraz szybszym tempie. Teraz będzie miał okazję przypomnieć się swoim fankom dzięki roli Sebastiana w filmie „After 5. Na zawsze”.

O FILMIE:

W piątej części „After” Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej.

Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie (Mimi Keene), Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu.

Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Reżyseria: Castille Landon („After. Ocal mnie”, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”)

Obsada: Hero Fiennes Tiffin („After” – cykl, „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”, „Milczenie”), Josephine Langford („After” – cykl, „Into the Dark – serial”, „Moxie”), Stephen Moyer („Czysta krew” – serial, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”), Mimi Keene („Sex Education” – serial, „Tolkien”, „Ścigane”).

Gatunek: romans

Produkcja: USA 2023.
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.