15 września 2023

Pokaz specjalny filmu „After 5. Na zawsze”. Gwiazdy Internetu podekscytowane ekranizacją kolejnej części bestsellera. Zobacz zdjęcia!

„After 5. Na zawsze” właśnie trafił do polskich kin. Specjalny pokaz piątej części ekranizacji światowego hitu wzbudził ogromne zainteresowanie influencerów i internetowych twórców, Jak ocenili film, którego poprzednie ekranizacje obejrzało ponad 1 200 000 widzów?

Piąta część perypetii miłosnych Tessy (Josephine Langford) i Hardina (Hero Fiennes Tiffin) bardzo mi się podobała. Był śmiech, ale też i łzy. Przyznaję, że w trakcie projekcji się wzruszyłam. Myślę, że warto czasami oglądać filmy z happy endem i z cukierkową miłością – przyznała po wyjściu z seansu Kinga Wiktoria Dąbrowska, aktorka i aktorka dubbingowa.

Fot.: kinga.dabrowskaa (Instagram)

A co na temat „After 5. Na zawsze” powiedzieli inni influencerzy, którzy 13 września zawitali do Multikina, w jednej z warszawskich galerii handlowych?

Opinie „na gorąco”:

Fot.: amelia_kierwiak (Instagram)

– Przez cały seans zastanawiałyśmy się, jak skończą się miłosne perypetie Tessy i Hardina. Czy w końcu sobie wybaczą i będą razem (…) Jeśli chodzi o piątą część, to na pewno jedna z lepszych części, a zakończenia w ogóle się nie spodziewałyśmy. Miło nas zaskoczyła (…) Obie liczymy, że to nie był ostatni film z tej serii i warto na niego wybrać się do kina. A tak na marginesie, to bardzo też podobała nam się ścieżka dźwiękowa. Była obłędna – zauważyły influencerki Martyna „Pysia” ZbirańskaAmelia Kierwiak.

Fot.: martyna.pysia (Instagram)

Wtórował im Artur Kałużny.

 – Jestem totalnym fanem serii „After” i widziałem wszystkie części. Czytałem też książki. Przyznam, że spodziewałem się innego zakończenia piątej części. Trochę mnie zaskoczyło, ale na pewno było ciekawe i wzruszające. Mnie się ta cześć podobała i każdemu ją serdecznie polecam – stwierdził.

Fot.: artur_kaluzny_official (Instagram)

Z kolei Natalia Kosobucka tak podsumowała „After 5. Na zawsze”:

– Akcja w tej części toczyła się w niezwykle dynamicznym tempie. Nie brakowało też mrożących krew w żyłach i malowniczych scen, jak np. skakanie z klifu, czy scena bójki (…) Dodam też, że jestem wielbicielką tej serii, a w 2012 czytałam – razem z moimi koleżankami – o miłosnych perypetiach Tessy i Hardina w oryginale (…) Dodam jeszcze, że to film dla osób, które widziały poprzednie części „After”. Bo właśnie oni będą szczególnie tą częścią zachwyceni.

Fot.: illegalmakeup (Instagram)

O FILMIE:

W piątej części „After” Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej.

Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie (Mimi Keene), Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu.

Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Reżyseria: Castille Landon („After. Ocal mnie”, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”)

Obsada: Hero Fiennes Tiffin („After” – cykl, „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”, „Milczenie”), Josephine Langford („After” – cykl, „Into the Dark – serial”, „Moxie”), Stephen Moyer („Czysta krew” – serial, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”), Mimi Keene („Sex Education” – serial, „Tolkien”, „Ścigane”).

Gatunek: romans.

Produkcja: USA 2023.
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

After 5. Na zawsze

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun