28 września 2023

Pomysł na Halloween: „Slotherhouse: Leniwa śmierć”. Dasz się rozerwać? Zapraszamy do kin od 27 października

Leniwce kojarzą się z błogą beztroską i słodkim nicnierobieniem. „Slotherhouse: Leniwa śmierć” udowodni jednak, że pod najsłodszym obliczem uroczego stworzenia może kryć się natura bestii.

Prezentujemy plakat i oficjalny zwiastun filmu.

Zobacz:

„Slotherhouse: Leniwa śmierć” to klasyczne kino grozy, połączone z absurdalnym humorem. Tytuł jest pomysłowy, ponieważ stanowi połączenie słów „sloth”, po angielsku: leniwiec, i „slaughterhouse,” czyli rzeźnia.

Producenci zapowiadają, że szykuje się zabawna, ale i ekstremalna jazda bez trzymanki.

Chcesz zobaczyć, jak leniwiec zadźga kobietę na śmierć? Obejrzyj Slotherhouse. Chcesz zobaczyć, jak leniwiec celowo poraża prądem studentów w łazience? Obejrzyj Slotherhouse. (…) Chcesz zobaczyć, jak leniwiec robi sobie selfie z jedną ze swoich ofiar, oznacza ją i umieszcza na Instagramie? Wiesz, co robić – zachęca The Guardian.

Opis filmu:

Emily Young, studentka ostatniego roku, pragnie wygrać wybory na prezeskę studenckiego bractwa. Chcąc zdobyć popularność, adoptuje uroczego leniwca o imieniu Alfa, który ma stać się wyborczą maskotką. Wkrótce studencką społecznością wstrząsa seria makabrycznych morderstw. Krwawe ślady prowadzą do Alfy. Czy w sercu tak słodkiej istoty może kryć się rządza mordu?

Reżyseria: Matthew Goodhue.

Obsada:

Lisa Ambalavanar, Stefan Kapicic („Deadpool”, „Demeter: Przebudzenie zła”, „Better Call Saul” – serial), Sydney Craven („Smakosz: Odrodzenie”), Olivia Rouyre.

Gatunek: horror.

Produkcja: USA 2023.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Slotherhouse: Leniwa śmierć

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun