19 października 2023

Prezentujemy nowy zwiastun i plakat do filmu „Ferrari”. W kinach od 29 grudnia!

Zmieniony nie do poznania Adam Driver jako wielki Enzo Ferrari, piękna Penelope Cruz w roli jego żony w nowym filmie Michaela Manna.

Czterokrotnie nominowany do Oscara twórca hitów: „Gorączka”, „Wrogowie publiczni” i „Ostatni Mohikanin” przenosi na ekran pasjonującą historię jednej z największych postaci w historii motoryzacji.

Zobacz zwiastun:

O filmie:

Były kierowca rajdowy Enzo Ferrari jest w najtrudniejszym momencie swojego życia. Firma, którą od 10 lat buduje wraz z piękną żoną, Laurą stoi u progu bankructwa. Na szczęśliwym dotąd życiu rodzinnym tragicznym cieniem kładzie się śmierć syna.

W tej sytuacji Enzo decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wziąć udział w jednym z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Liczącym ponad 1500 kilometrów rajdzie przez całe Włochy, znanym jako Mille Miglia. Zwycięstwo to szansa na ocalenie firmy. Przegrana oznacza stratę wszystkiego.

Reżyseria Ferrari”: Michael Mann („Gorączka”, „Informator”, „Miami Vice”, „Ostatni Mohikanin”, „Zakładnik”, „Wrogowie publiczni”).

Obsada:

Adam Driver („Dom Gucci”, „Ślicznotki”, „Pokojówka na Manhattanie”, „Co z oczu, to z serca”, „Oczy anioła”)Shailene Woodley („Gwiazd naszych wina”, „Niezgodna”, „Wielkie kłamstewka”, „43 dni nadziei”, „Spadkobiercy”)Penelope Cruz („Vicky Cristina Barcelona” – OSCAR, „Ból i blask”, „Vanilla Sky”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”, „Morderstwo w Orient Expressie”)Patrick Dempsey („Zaczarowana”, „Transformers 3”, „Chirurdzy”, „Bridget Jones 3”).

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Ferrari

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun