30 listopada 2023

„After 5. Na zawsze” od dziś na platformach. Zobacz hit, który pokochały miliony nastolatek i kobiet na całym świecie!

30 listopada na platformy trafił film „After 5. Na zawsze”. Ta filmowa seria to fenomen, który do tej pory w polskich kinach obejrzało blisko 1 500 000 widzów! Piąta część rozbudziła zainteresowanie i wyobraźnię wiernych fanek, kiedy w Internecie pokazały się seksowne zdjęcia Hardina (Hero Fiennes-Tiffin) odzianego tylko w… kąpielówki.

– Jestem modelem i chodzenie po wybiegach w samej bieliźnie, to dla mnie nic nowego. Nie mam z tym żadnego problemu (…) – mówił aktor w wywiadzie dla GQ.

Ale nie tylko on chwalił się na ekranie swoją muskulaturą i licznymi tatuażami. Równie imponująco, jak Hardina, będzie prezentował się Sebastian (w tej roli Benjamin Mascolo), jego główny oponent.

Jak panowie wypadli na ekranie można zobaczyć od dziś na następujących platformach: Premiery Canal+, Cineman.pl, UPC, Player, Toya (dekodery), Orange, Cyfrowy Polsat (dekodery) i Cyfrowy Polsat Box Go, Playnow i Rakuten (dekodery).

O FILMIE:

W piątej części „After” Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. 

Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie (Mimi Keene), Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. 

Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Link do filmu w serwisie cineman.pl:

https://cineman.pl/film/vod.3183-after-5-na-zawsze

Reżyseria: Castille Landon („After. Ocal mnie”, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”)

Obsada: Hero Fiennes Tiffin („After” – cykl, „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”, „Milczenie”), Josephine Langford („After” – cykl, „Into the Dark – serial”, „Moxie”), 

Stephen Moyer („Czysta krew” – serial, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”), 

Mimi Keene („Sex Education” – serial, „Tolkien”, „Ścigane”).

Gatunek: romans

Produkcja: USA 2023.

Dystrybucja: Monolith Films.

After 5. Na zawsze

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun