10 stycznia 2024

„Pies i kot” – zwariowana komedia przygodowa nie tylko dla miłośników czworonogów. Zobaczcie zwiastun i plakat!

„Pies i kot” to zwariowana komedia przygodowa dla całej rodziny, w której aż roi się od gagów, efektów specjalnych i zwrotów akcji, od których można dostać – nomen omen – kota. Humoru nie zabraknie, bo za produkcję odpowiadają twórcy kultowej serii „Alibi.com”.

Chociaż film trafi do polskich kin 23 lutego, to już dziś mamy dla was zwiastun!

Zobaczcie plakat:

O filmie „Pies i kot”:

Bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi.

Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Waldi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i spryt. Szalony los sprawia, że oboje w tej samej chwili wpadają w nie lada tarapaty. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę, a Waldi zrobi wszystko by nie dać się złapać Jackowi, złodziejowi, któremu „połknął sprzed nosa” bezcenny rubin.

Choć dogadują się jak pies z kotem, tym razem muszą działać łapa w łapę. Podobnie jak Monica i Jack, którzy łączą siły w poszukiwaniu zaginionych zwierzaków.

Gdzieś między Montrealem i Nowym Jorkiem rozgrywa się szalony pościg niedobranych par, które szukają siebie nawzajem, nie zdając sobie sprawy, że ich tropem podąża gotowy na wszystko i zepsuty do szpiku kości… policjant.

O FILMIE:

Reżyseria: Reem Kherici („Miłość aż po ślub”).

Obsada: Philippe Lacheau („Alibi.com”, „Wszystko zostanie w rodzinie”, „Superagent”, „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, „Miłość aż po ślub”), Reem Kherici („Alibi.com 2”, „Colombiana”, “Miłość aż po ślub”, „Superagent”), Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Goście, goście III. Rewolucja”).

Gatunek: komedia przygodowa.

Produkcja: Francja 2024.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Pies i kot

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun