30 stycznia 2024

Nowi bohaterowie i kolejne miłosne perypetie Abby i Travisa w „Pięknej Katastrofie 2”. Zobacz zdjęcia! 

Tuż przed Walentynkami, 9 lutego do polskich kin wchodzi „Piękna Katastrofa 2” (tyt. oryg. „Beautiful Wedding”), film twórców serii „After”. To doskonała wiadomość dla widzów, którzy są ciekawi, jak dalej potoczą się losy Abby Abernathy (Virginia Gardner) i Travisa Maddoxa (Dylan Sprouse). Zdradzamy, kto jeszcze pojawi się w kontynuacji kinowego hitu.

W „Pięknej Katastrofie 2” Abby i Travis biorą ślub, chociaż okoliczności zaskoczą nie tylko widzów, ale przede wszystkim samych zainteresowanych. 

– Abby i Travis muszą zmierzyć się z trudnymi wyzwaniami w swoim związku. Travis stara się być bardziej otwarty, a Abby musi stawić czoła własnym problemom, których próbowała unikać – stwierdziła Gardner. 

Akcja drugiej części przenosi się do Meksyku, co tylko dodaje filmowi pikanterii. Sceny z gorących plaż są ciekawym tłem dla perypetii miłosnych bohaterów. 

Kogo zobaczymy obok Abby i Travisa?

Zakochanej parze w tej podróży towarzyszą dobrze znani już bohaterowie. Przede wszystkim seksowni bracia Travisa Maddoxa, m.in. Tyler i Trenton, a także America (Libe Barer), najlepsza przyjaciółka i powierniczka Abby oraz jej druga połówka, Shepley (Austin North). Co ciekawe, America i Shepley też będą musieli pokonać przeszkody na swojej drodze do szczęścia. Ich wątek w scenariuszu został mocno rozbudowany. Jak aktorzy wspominają wspólne ujęcia?

– Praca z Libe to zawsze zaszczyt. Na planie musieliśmy zmierzyć się z szalonymi scenami, w które niełatwo było się wczuć. Jednak Libe za każdym razem w pełni się angażowała, czym mi imponowała – wspomniał North.

– Kiedy zaczęliśmy realizować film, Roger (reżyser – przyp.)  powiedział: „Jeśli pod warstwą komedii nie kryje się prawda, efekt jest przerysowany”. Dlatego bardzo uważnie pracowaliśmy, aby odnaleźć prawdę w ich związku – dodała Barer.

Nowi bohaterowie

W Meksyku do wspomnianej czwórki zakochanych bohaterów dołączą nowe postaci. Abby i Travis poznają Sancho (Steven Bauer). To pełen energii konsjerż ośrodka, który stara się dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić parze idealny miesiąc miodowy.

Kolejną postacią serii jest Vivian (Kyle Richards). Aktorka zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie „The Real Housewives of Beverly Hills”. W filmie gra zamożną rozwódkę, która oferuje Abby i Americe dużo porad (i alkoholu) podczas pobytu w luksusowym spa. 

– Jej postać to silna kobieta, która czasami zachowuje się niestosownie i ma swobodne podejście do życia – mówi o filmowej Vivian reżyser.

Widzowie poznają też dwie niezwykle seksowne plażowiczki podrywaczki, które trochę namieszają w akcji filmu. Kluczową postacią okaże się Miguel (Alex Aiono), który jest kimś więcej niż tylko przystojnym pracownikiem ośrodka wypoczynkowego, i który kryje w sobie tajemnicę…

O FILMIE:

W „Pięknej katastrofie 2”, która jest ekranizacją powieści Jamie McGuire, szalony romans Abby i Travisa wkroczy na nowy poziom. 

Po szalonej nocy w Las Vegas bogatsi o ból głowy, kupę forsy, którą Abby wygrała w kasynie i obrączki na palcach. Wygląda na to, że w przypływie namiętności podkręconej alkoholem wzięli ślub. Co teraz? Za wygrane pieniądze postanawiają spędzić upojny miodowy miesiąc w Meksyku w towarzystwie znajomych i rodziny. Ale zanim to nastąpi każde z nich wyprawia swój wieczór kawalerski/panieński, który kończy się nieziemską zadymą.

Co gorsza ich tropem rusza mafioso Benny i jego osiłki, by odzyskać forsę, którą stracili w kasynie. Nowa droga życia Abby i Travisa zapowiada się naprawdę wyboiście.

Reżyseria: Roger Kumble („After 2”, „Szkoła uwodzenia”, „Ostrożnie z dziewczynami”, „Piękna katastrofa”).

Obsada: Dylan Sprouse („After 2”, „Piękna katastrofa”, „Czarodzieje z Waverly Place” – serial, „Banana Split”, „Tygrys”); Virginia Gardner („Halloween”, „Powiedz mi jak umrę”, „Nie patrz w dół”); Rob Estes („After 2”, „After. Ocal mnie””, „Piękna katastrofa”); Austin North („Piękna katastrofa”, „Outer Banks” – serial, „To nie ja”).

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Piękna katastrofa 2

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun