15 lutego 2024

Abby i Travis w „Pięknej Katastrofie 2” przeżywają rollercoaster. Które pary miały podobną uczuciową zawieruchę? [ZESTAWIENIE]

Po mocno zakrapianej alkoholem nocy szalony romans Abby Abernathy (Virginia Gardner) i Travisa Maddoksa (Dylan Sprouse), wkracza w zupełnie nowy wymiar. Zakochani pobierają się w Las Vegas, a potem lecą do Meksyku w podróż poślubną. Na miejscu rzucają się w wir miłosnych uniesień i odjechanych akcji.

Nowa droga życia zapowiada się naprawdę wyboiście, a wszystko dzieje się na egzotycznych gorących plażach. Czy pobyt w tropikach stanie się dla nich początkiem końca i kolejną piękną katastrofą?

– Abby i Travis zmierzą się z wyzwaniami w swoim związku. Travis musi postarać się być bardziej otwarty, a Abby stawić czoła swoim problemom, zamiast ciągle ich unikać – opowiada Gardner o tym, co zobaczą jej fani w „Pięknej Katastrofie 2”. Reżyser obiecuje, że będzie zabawnie. Poznamy też nowych bohaterów, a dodatkowym atutem będą widoki tropikalnych plaż. Film już w kinach.

„Wystrzałowe wesele”

Głównymi bohaterami tej zwariowanej komedii są Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Narzeczeni decydują się na ślub na rajskiej wyspie. Ale im bliżej uroczystości, tym więcej trudności piętrzy się przed zakochanymi. Na przyjęciu pojawiają się nieproszeni goście – porywacze, którzy biorą za zakładników wszystkich zaproszonych gości. Darcy i Tom muszą połączyć siły, by uratować rodzinę, o ile wcześniej sami się nie pozabijają.

– Zakochałam się w scenariuszu od pierwszego czytania. Był pełen humoru. Chciałam wziąć udział w romantycznej komedii akcji. Poza tym podobał mi się pomysł zamiany stereotypowych ról. Gram kobietę, która boi się poważnych związków i nie jest przekonana do sensowności małżeństwa – przyznała na swoim profilu w mediach społecznościowych Lopez.

„After 5. Na zawsze”

Z nieco innymi perturbacjami borykają się bohaterowie ekranizacji światowego bestsellera autorstwa Anny Todd. Warto wiedzieć, że powstało aż pięć części, które przyciągnęły łącznie do polskich kin blisko półtora milionów widzów! Piąta jest najciekawsza i budzi największe emocje.

Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) na własną rękę szukają szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje, próbując zapomnieć o ukochanej.

Po tym jak przyjaciele rzucają Hardinowi wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie (Mimi Keene), on wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale szybko pojawią się też kłopoty. W końcu prawdziwa miłość zwycięża. Tessa i Hardin postanawiają dać sobie szansę na ułożenie wspólnej przyszłości.

Obecnie wielbiciele serii z niecierpliwością czekają na prequel serii, który opowie o Hardinie, oraz na sequel o dzieciach Hardina i Tessy.

„Alibi.com 2”

W drugiej odsłonie filmu Greg (Philippe Lacheau), który zbudował na kłamstwie swój niezwykle dochodowy biznes, postanawia się zmienić. Odkąd trafiła go strzała amora, decyduje się żyć w prawdzie – co najmniej do ślubu. Problem polega na tym, że zdążył już nawciskać swojej ukochanej i przyszłym teściom tyle kitu o własnej rodzinie, że teraz nie może pozwolić, by wszystko wyszło na jaw. W związku z tym wpada na szalony pomysł. Planuje zorganizować jednocześnie dwa wesela – jedno dla teściów, a drugie dla rodziców.

Co ciekawe, Fotan i Lacheau prywatnie są małżeństwem. Jak więc zareagował aktor, gdy ponownie, tym razem na filmowym planie, zobaczył Elodie w białej sukni?

Wyglądała przepięknie. Jak ją zobaczyłem, na chwilę oniemiałem z wrażenia. Wiadomo, że nasze życie zawodowe i prywatne często się przeplatają. Ale trudno było się w tamtym momencie nie wzruszyć – wyznał aktor w Tele Star.

„Heaven in Hell”

Na deser serwujemy historię Olgi (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna), mężczyzny młodszego od swojej kochanki o 15 lat, która choć nie skończyła się na ślubnym kobiercu, to miała happy end. 

Olga to kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki. Maks to przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący wyłącznie chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los stawia ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką uczuć, które nią targają – poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. 

Natomiast Maks uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia.


Dystrybucja wszystkich filmów: Monolith Films.

Piękna katastrofa 2

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun