20 lutego 2024

Specjalny pokaz przedpremierowy „Psa i kota”. Entuzjastyczne opinie widzów po seansie. Zobacz zdjęcia!

19 lutego w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbył się uroczysty pokaz komedii familijnej „Pies i kot”, który wyreżyserowała Reem Kherici. Widzowie zobaczyli wersję z polskim dubbingiem. Kto pojawił się na projekcji? Jakimi opiniami podzielili się po seansie zaproszeni goście?

Film był zabawny, a jednocześnie pouczający. To naprawdę świetna rozrywka i dobrze spędzony czas w kinie. I dla wielbicieli nie tylko komedii francuskich. Co więcej, to zdecydowanie produkcja familijna, dla całej rodziny. Również dla dzieci, ale od ósmego roku życia. Serdecznie polecam i przypominam, że można go będzie zobaczyć od 23 lutego – wyznała Eliza Gwiazda, aktorka i prezenterka telewizyjna.

Natomiast Amelia Kwiatkowska z kanału „Ami opowiada”, która dubbingowała Heidi, nie kryła swojego zachwytu po projekcji:

„Psa i kota” oglądałam ze swoją mamą. Obu nam się ten film bardzo podobał. Cały czas czekałam na scenę, w której będę mogła usłyszeć swój głos. Nie mogłam się doczekać (…) To był mój debiut w dubbingu, dlatego w trakcie oglądania filmu towarzyszyły mi ogromne emocje. To super pamiątka!

Równie entuzjastycznie „Psa i kota” podsumował Paweł „Trybson” Trybała, któremu w trakcie seansu towarzyszyła żona Eliza i dwie córki.

– Cała nasza rodzina świetnie się bawiła na „Psie i kocie”. Ja zawsze miałem i kochałem psy, ale po obejrzeniu tej komedii przyznam, że filmowa kocica skradła moje serce. Na pewno moje córki są w teamie „Diva” – przyznał ze śmiechem zawodnik MMA i były uczestnik programu „Warsaw Shore”.

Natomiast Marta Zgutczyńska, aktorka znana z takich produkcji, jak np.: „Jak ukradłem 1000 milionów”, czy seriali – „M jak miłość”, „Korona królów. Jagiellonowie”, przyszła na pokaz specjalny w towarzystwie dwóch synów.

– To wyjątkowa komedia. Dobrze się na niej bawiliśmy. Mój młodszy syn po seansie powiedział nawet, że dla niego to był najlepszy film, który widział w tym roku. Myślę, że to najlepsza rekomendacja – dodała.

Poza tym pokaz „Psa i kota” uświetnili, m. in.: Natalia Sisik, Emilia Dankwa, Tomasz Kozłowicz, Zuzia i Bartek Kaszubowie, Twinstylee, Klaudia Lecrwrcq, Miłosz Fluckenberg.

Warto też dodać, że na uczestników specjalnego pokazu „Psa i kota” czekały słodkie niespodzianki (lizaki i cukierki – przyp. red.) z psią i kocią symboliką od warszawskiej Manufaktury Cukierków.

A dla posiadaczy czworonożnych pupili – kucharze Piesotto przygotowali specjalną karmę.

Przypominamy, że „Psa i kota” będzie można oglądać w polskich kinach już od 23 lutego.

O FILMIE:

W komedii „Pies i kot” to kotka Diva jest wielką gwiazdą Internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Waldi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i spryt. Szalony los sprawia, że oboje w tej samej chwili wpadają w nie lada tarapaty.

Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę (w tej roli Reem Kherici), a Waldi zrobi wszystko by nie dać się złapać Jackowi (Franck Dubosc), złodziejowi, któremu „połknął sprzed nosa” bezcenny rubin. Choć dogadują się jak pies z kotem, tym razem muszą działać łapa w łapę. Podobnie jak Monica i Jack, którzy łączą siły w poszukiwaniu zaginionych zwierzaków.

Gdzieś między Montrealem i Nowym Jorkiem rozgrywa się szalony pościg niedobranych par, które szukają siebie nawzajem, nie zdając sobie sprawy, że ich tropem podąża gotowy na wszystko i zepsuty do szpiku kości… policjant (Philippe Lacheau).

Reżyseria: Reem Kherici („Miłość aż po ślub”).

Obsada: Philippe Lacheau („Alibi.com”, „Wszystko zostanie w rodzinie”, „Superagent”, „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, „Miłość aż po ślub”); Reem Kherici („Alibi.com 2”, „Colombiana”, „Miłość aż po ślub”, „Superagent”); Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Goście, goście III. Rewolucja”, „Kręcisz mnie”).

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Pies i kot

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun