15 marca 2024

Mniej miodu więcej krwi. Po sukcesie pierwszej części powraca horror „Puchatek: Krew i miód 2”. W kinach od 31 maja!

Pierwsza część filmu została zakazana w Hongkongu. Oburzeni recenzenci pisali, że horror bezcześci ukochaną przez dzieci na całym świecie bajkę! Mimo to widzowie pokochali tę produkcję. Fakt, że budżet zwrócił się z nawiązką, to mało powiedziane!

Producenci zainwestowali 100 tys. dolarów, a film zarobił blisko 5 milionów dolarów.

Czy w przypadku drugiej części „Puchatek: Krew i miód 2” będzie podobnie? Co nas czeka? Podobno żądny mordu Puchatek powróci w towarzystwie nowych potwornych przyjaciół. Twórcy slashera obiecują: mniej miodu, więcej krwi. Fani nie tylko horrorów nie mogą się doczekać!

O filmie: 

Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie, Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem.

Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty. Wraz z nowymi, przerażającymi kompanami chce zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników urodzinowego przyjęcia sprzed lat. Dla niego krew jest słodka jak miód.

Reżyseria: Rhys Frake-Waterfield („Puchatek: Krew i miód”).

Obsada: Scott Chambers („Uciszyć zło”, „Patryk”, „Niewinny”); Ryan Oliva („Świat w ogniu”, „Przebudzenie dusz”, „Duma i uprzedzenie, i zombie”); Simon Callow („Cztery wesela i pogrzeb”, „Wiedźmin” – serial, „Zakochany Szekspir”); Tallulah Evans („Whiet Lines” – serial, „Zło czai się w lesie”, „Syn Rambow”).

Gatunek: horror.

Produkcja: Wielka Brytania 2024.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Puchatek: Krew i miód 2

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun