22 maja 2024

„Łowcy przygód” w animowanej komedii ratują La Manchę. Przekonaj się, że wyobraźnią można odmienić świat. W kinach już w wakacje!

W połowie sierpnia do kin trafi komedia animowana „Łowcy przygód”, której scenariusz napisali twórcy hitów „Rio 2” i „Pierwsza gwiazdka”. To niezwykła opowieść o sile przyjaźni i determinacji w walce z przeciwnościami losu. Dołącz do Alfonso, Pancho i Victorii w ich niezapomnianej podróży przez tajemnicze lasy La Manchy.

O filmie:

Alfonso Kichot, 11-letni spadkobierca legendarnego Don Kichota, podobnie jak jego przodek, posiada niezwykłą wyobraźnię. W świecie, w którym inni dostrzegają jedynie wiatraki, Alfonso staje do walki z olbrzymami, by ocalić swoje ukochane miasteczko przed niewidzialnym zagrożeniem.

Gdy złowieszcza burza nadciąga nad La Manchę, a podejrzany biznesmen Carrasco kusi mieszkańców propozycjami nie do odrzucenia, Alfonso jako jedyny zauważa ukryte niebezpieczeństwo. Razem z niezłomnym Pancho i odważną Victorią, Alfonso wyrusza na misję, by pokonać potwora odpowiedzialnego za nadciągającą burzę i ocalić ich rodzinną La Manchę.

Troje przyjaciół uczy się wzajemnej akceptacji i pokonuje własne ograniczenia. Ta pełna wyzwań podróż wystawia ich przyjaźń na próbę, podczas gdy Carrasco depcze im po piętach.

Czy Alfonso, Pancho i Victoria zdołają odsłonić niecne zamiary Carrasco, nim będzie za późno?

Reżyseria: Gonzalo Gutiérrez.

Gatunek: komedia animowana.

Tytuł oryginalny: Giants of La Mancha.

Produkcja: 2024.

Data premiery: 16 sierpnia 2024. 

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films.

Łowcy przygód

Artykuł powiązany z filmem
O filmie Zwiastun